NOWOŚĆ Lalka płacząca bobas Bebo beżowy miś Llorens

Lalka płacząca bobas Bebo beżowy miś Llorens

Wyprodukowana w Hiszpanii realistyczna lalka bobas 43 cm marki Llorens jest zabawką dla dzieci w każdym wieku. Ubrana jest w rozkoszny, pluszowy strój beżowego misia z białymi elementami, zapinany z przodu na rzep tak, aby ułatwić przebieranie lalki. Materiałowy brzuszek lalki wypełniono miękką...

234.27 zł

-10%

260.30 zł

Dodaj do schowka

Opis

Wyprodukowana w Hiszpanii realistyczna lalka bobas 43 cm marki Llorens jest zabawką dla dzieci w każdym wieku. Ubrana jest w rozkoszny, pluszowy strój beżowego misia z białymi elementami, zapinany z przodu na rzep tak, aby ułatwić przebieranie lalki. Materiałowy brzuszek lalki wypełniono miękką wyściółką, po naciśnięciu go lalka zacznie płakać. Nie sposób nie pokochać lalki bobas, gdy jej urocza buźka swoimi okrągłymi policzkami, uroczymi dołeczkami i delikatnym noskiem stwarzają wygląd realnego niemowlęcia. Rączki i nóżki są ruchome, co pozwala na zmienianie pozycji i układanie lalki, może ona za równo leżeć w wózku na spacerze jak i siedzieć podczas zabawy.

Lalka została zapakowana w ozdobny karton. Załączony smoczek pełni funkcję dekoracyjną. Kochamy hiszpańskie lalki Llorens!

Dane producenta: M.LLORENS JUAN, C/ Gabriel Miró, 6, 03430 Onil (Alicante) ESPANA

Szczegóły
Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt