Lalka Rainbow High Junior Avery Styles 590798 Mga Entertainment

Rainbow High inspiruje kreatywność! Cofnij się w czasie i poznaj swoich ulubionych uczniów, zanim zostali przyjaciółmi i podążali za swoimi twórczymi marzeniami do Rainbow High. Każdy tematyczny zestaw zawiera kompletne ubranko dla lalki, lalkę z nowymi młodszymi modelami twarzy oraz miękki...
130,67 * 168,18 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 122,47 zł

Opis

Lalka Rainbow High Junior Avery Styles to źródło inspiracji dla Twojego dziecka! Dzięki niej może tworzyć wiele scenariuszy zabaw i rozwijać swoje pasje.

Atrakcyjne cechy lalki Rainbow High Junior Avery Styles

Każdy zestaw Lalki Rainbow High Junior Avery Styles został zaprojektowany z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. W jego skład wchodzi kompletna garderoba dla lalki, umożliwiająca wymianę strojów i dobieranie nowych, fantastycznych kreacji.

Dodatkowym atutem jest wykonany z miękkiego winylu plecak, w którym lalka może nosić wszystkie niezbędne przybory szkolne. Akcesoria te zapewniają autentyczną atmosferę szkolną i inspirują do opowiadania nieskończonej liczby nowych, emocjonujących historii.

Wysoka jakość sprawia, że lalka pozostaje solidna i atrakcyjna nawet po długotrwałej zabawie, a jej różnorodne elementy zachęcają do kreatywnego myślenia i rozwijają wyobraźnię.

Dla kogo jest Lalka Rainbow High Junior Avery Styles?

Lalka Rainbow High Junior Avery Styles jest fantastycznym prezentem dla wszystkich małych wielbicieli historii Rainbow High. Dzięki niej dzieci mogą odwzorować swoje ulubione sceny lub tworzyć zupełnie nowe przygody swoich bohaterów. Lalka Rainbow High Junior Avery Styles to także rewelacyjny pomysł na prezent – niezależnie czy z okazji urodzin, pod choinkę czy jako nagroda za dobre zachowanie.

Zapraszamy do zakupów w sklepie bee.pl – tu znajdziesz lalkę Rainbow High Junior Avery Styles w doskonałej cenie. Pozwól swojemu dziecku podążać za tęczą kreatywności i dołącz do radosnej społeczności fanów Rainbow High!

Szczegóły - Lalka Rainbow High Junior Avery Styles 590798 Mga Entertainment

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również