Lama "Rośnij ze mną" 4w1 Mattel

Przyjazna lama umożliwia zabawę na cztery sposoby w miarę wzrostu dziecka. Mięciutki wałeczek pomaga dziecku utrzymywać pozycję na różnych etapach rozwoju – od leżenia na pleckach, przez aktywności na brzuszku, po zabawy na siedząco i spacery z pluszowym zwierzakiem. W zestawie jest także...

136.25 zł

Dodaj do schowka

Opis

Przyjazna lama umożliwia zabawę na cztery sposoby w miarę wzrostu dziecka.

Mięciutki wałeczek pomaga dziecku utrzymywać pozycję na różnych etapach rozwoju – od leżenia na pleckach, przez aktywności na brzuszku, po zabawy na siedząco i spacery z pluszowym zwierzakiem.

W zestawie jest także dwustronna minimata z kieszonką do zabawy we wkładanie i wyjmowanie przedmiotów oraz trzy zabawki, w tym lusterko, które można przymocować do liścia w pyszczku lamy lub do minimaty!

Ta mięciutka lama dostarcza małemu odkrywcy przyjemnych bodźców wzrokowych, dźwiękowych i dotykowych. Zabawa, która rozwija.

Zmysły: dzięki różnym materiałom, które maluch może dotykać i poznawać, zabawka pomaga rozwijać zmysły.

Sprawność ruchowa: lama podpiera dziecko przy unoszeniu główki i podnoszeniu się podczas zabaw na brzuszku, wzmacniając mięśnie szyi i tułowia.

Samoświadomość: kim jest ten uroczy maluch? Lusterko, które można przymocować w różnych miejscach, pomaga dziecku rozwinąć poczucie własnego ja – tak, ta buzia, którą oglądasz, jest Twoja, maluszku!

Mięciutki wałeczek dla niemowląt już od pierwszych dni życia

Wymiary opakowania: 32,5 x 38 x 15 cm

Wiek: 0+

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Lama "Rośnij ze mną" 4w1 Mattel

  • Producent: Mattel
  • Wiek: 0m+
  • Wymiary: 237x163x82 mm
  • Kod producenta: GHJ03
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 887961793864
  • EAN: 887961793864