Łamigłówki 4-latka

Książeczka dla dzieci zawierająca łamigłówki, kolorowanki oraz grę memory.
7,93

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,03 zł

Opis

Książeczka dla dzieci zawierająca łamigłówki, kolorowanki oraz grę memory.

Książeczka "Łamigłówki 4-latka" jest opracowaniem zbiorowym, więc do tworzenia treści zaangażowanych było kilka osób.

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla przedszkolaka. Wypełni mu czas i dodatkowo zachęci do twórczych aktywności, wspierając na jego rozwój i odkrywanie pasji. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Maluchy w wieku 3-4 lat rozwijają się w tym czasie bardzo intensywnie. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą wartościowych książeczek.

Oto 5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Kontakt z książką działa korzystnie na rozwój intelektualny malucha. Rozwija logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Poprzez lekturę rozbudza się u nich ciekawość świata. Ta książka z pewnością skłoni go do zadawania licznych pytań.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomagają poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Są również doskonałym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie z dzieckiem stwarza mu dobrą okazję do ćwiczenia i trenowania umiejętności mówienia. Rozmowa z rodzicem na temat treści pozytywnie wpływa na rozwój.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i opiekuna! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Książka ma miękką oprawę, dzięki czemu wygodnie się ją czyta np. gdy czekamy w poczekalni u lekarza.

Jeśli po ukończeniu książeczki, dziecko będzie miało ochotę na więcej perypetii bohaterów tej serii, nie czekaj i zamów dla niego także inne bajki z cyklu "Łamigłówki".

Jest to stosunkowo krótka publikacja - ma 32 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Pozycja Łamigłówki 4-latka została udostępniona przez Wydawnictwo Literka. Jeśli ta książeczka zaintryguje dziecko, to wybierz także pozostałe pozycje od tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób pieniędzy jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę książkę.