Łamignat Straszliwy. Kajko i Kokosz. Nowe Przygody. Tom 2

  • Opracowanie zbiorowe
  • Egmont
  • Kajko i Kokosz. Nowe Przygody
  • 9788328158955
  • 1 dzień + czas dostawy
ajko i Kokosz Janusza Christy to jedna z najpopularniejszych polskich serii komiksowych. Kolejne pokolenia czytelników zachwycają się przygodami dwóch dzielnych słowiańskich wojów. Pełna kolorowa edycja oryginalnego cyklu składa się z 20 tomów. Kontynuacji kultowej serii podjęli się ? w swoim...

18.31

-27%

24.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

ajko i Kokosz Janusza Christy to jedna z najpopularniejszych polskich serii komiksowych. Kolejne pokolenia czytelników zachwycają się przygodami dwóch dzielnych słowiańskich wojów. Pełna kolorowa edycja oryginalnego cyklu składa się z 20 tomów.

Kontynuacji kultowej serii podjęli się ? w swoim stylu, ale z wielkim szacunkiem dla ducha oryginału ? znani polscy scenarzyści i rysownicy: Piotr Bednarczyk, Sławomir Kiełbus, Maciej Kur oraz Tomasz Samojlik. W nowych komiksach z Mirmiłowa powracają starzy bohaterowie ? rozbójnik Łamignat i jego ukochana żona Jaga, fajtłapowaci Zbójcerze na czele z Hegemonem, niesforny smok Miluś, desperujący Mirmił i jego rubaszny brat Wojmił, a także sami tytułowi bohaterowie.

Czytelnicy znajdą w nowych przygodach Kajka i Kokosza wszystko to, za co kochali oryginalną serię ? przygody, czary, bijatyki, humor sytuacyjny i słowny.

Przewodnik po seriach Kajko i Kokosz

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Łamignat Straszliwy. Kajko i Kokosz. Nowe Przygody. Tom 2

Inni Klienci kupili również
Bestsellery - Książki