Łapacz chwytacz z funkcją budzika niebieski

  • 1818912045083
Gra na automacie z chwytakiem, za pomocą którego można wyciągnąć maskotkę zdecydowanie nadwyrężyła portfel niejednego rodzica podczas wakacji. Wizja wygrania wymarzonej zabawki jest tak kusząca, że wiele dzieci chce ją zdobyć za każdą cenę - często karmiąc automat O WIELE za dużą ilością monet....

107.99 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Gra na automacie z chwytakiem, za pomocą którego można wyciągnąć maskotkę zdecydowanie nadwyrężyła portfel niejednego rodzica podczas wakacji. Wizja wygrania wymarzonej zabawki jest tak kusząca, że wiele dzieci chce ją zdobyć za każdą cenę - często karmiąc automat O WIELE za dużą ilością monet. Problem ten jednak można rozwiązać w bardzo prosty sposób - zakupując sobie swój własny automat!
Automat łapacz z funkcją budzika to zabawka, która z pewnością zainteresuje niejedną osobę. Za jego pomocą możesz nauczyć swoje dziecko oszczędzania pieniędzy - w zestawie znajdują się żetony, za pomocą których uruchamia się grę, ale nic nie stoi na przeszkodzi aby używać prawdziwych monet, traktując automat jako skarbonkę. Do zestawu dołączone są okrągłe, urocze figurki stylizowane na popularną postać, które można stosować jako nagrody w automacie. Oczywiście automat można napełnić na przykład słodyczami, co dodatkowo zmotywuje Twoje dziecko do gry!
Automat wyposażony jest także w funkcję zegara i budzika, dzięki czemu Twoje dziecko będzie chętniej wstawało do szkoły. Każdy wolałby przecież być budzony przez kolorowy automat do gier niż przez tradycyjny, nudny budzik, prawda?
Zabawkowy automat łapacz z funkcją budzika przeznaczony jest dla dzieci powyżej 6 roku życia.
Wymiary opakowania: 22 cm x 18 cm x 16 cm.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Łapacz chwytacz z funkcją budzika niebieski

  • Producent Lean Toys
  • Rok wydania: 2019
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 1818912045083
  • Język: polski, angielski
  • EAN: 1818912045083
  • Wymiary: 18.0x21.0x16 cm