Larbre Vert Płyn do mycia naczyń i butelek do karmienia Sensitive 750 ml

Płyn do mycia naczyń, butelek do karmienia i smoczków dla dzieci. Dbanie o nasze dziecko, jest również dbaniem o jego środowisko oraz naczynia i akcesoria których używa (butelki dla niemowląt, smoczki, gryzaki, akcesoria do karmienia piersią). Delikatny płyn do mycia naczyń i dziecięcych butelek...
13,99
Cena za L : 18.65zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 11,99 zł

Opis

Czy przywiązujesz dużą wagę do tego, czy w produktach drogeryjnych, które kupujesz, nie ma szkodliwych i uczulających składników, np. ftalanów, barwników i izotiazolinonów? Kosmetyki, które nie mają w sobie tych substancji, są ostatnio bardzo modne. Tylko czy zwracasz uwagę na skład Twojego płynu do mycia naczyń? W popularnych płynach też często znajdują się szkodliwe dla zdrowia dodatki, a przecież używamy ich do mycia naczyń, z których jemy, albo co gorsza, jedzą nasze dzieci. Dlatego wybieraj środki, które będą bezpieczne dla Ciebie i Twojej rodziny.

Płyn do mycia naczyń i butelek do karmienia L'Arbre Vert to ekologiczny środek czyszczący dla Twojej kuchni. Posiada ON certyfikat Eco Label. Używając go, dbasz nie tylko o siebie, ale i o naturę. Nie stanowi ON zagrożenia dla środowiska.

Dlaczego płyn do mycia naczyń L'Arbre Vert?

  • L'Arbre Vert to marka, która preferuje surowce pochodzenia roślinnego. Wspierając ekologiczny przemysł, dbasz o własne środowisko.
  • Płyn nie zawiera uczulających ftalanów, barwników i izotiazolinonów. Zwłaszcza dzieci są bardzo wrażliwe na te substancje. Używając płynu do naczyń L'Arbre Vert, chronisz je przed potencjalnymi uczuleniami.
  • Jedno opakowanie mieści aż 750 ml ekologicznego płynu. Taka ilość wystarczy Ci na długo. Co więcej, opakowanie nadaje się do ponownego użytku i do recyklingu.
  • Płyn nie jest testowany na zwierzętach. Możesz używać go z czystym sumieniem i świadomością, że przyczyniasz się do ochrony zwierząt.
  • Produkt testowany jest przez Stowarzyszenie Alergologii i Badań Klinicznych z dziedziny Astmatologii I'ARCAA.

L'Arbre Vert oznacza zielone drzewo. To wiele mówi o tym francuskim producencie, który swoje logo traktuje jako wyraz szacunku do natury. Ty też zadbaj o naturę, o swoje środowisko, siebie i dzieci.

Szczegóły - Larbre Vert Płyn do mycia naczyń i butelek do karmienia Sensitive 750 ml

  • Producent: Larbre Vert
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 3450601023910
  • EAN: 3450601023910
  • Wymiary: 25.2 x 5 x 9 cm

Składniki - Larbre Vert Płyn do mycia naczyń i butelek do karmienia Sensitive 750 ml

Zgodnie z rozporządzeniem ws. detergentu 648/2004/CE: 5-15%: anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne.

Recenzje

Ocena 
Opinia potwierdzona zakupem

Wszystko ok. Towar zgodny z opisem. Polecam.

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również