Larico Coffee Kawa ziarnista wypalana metodą tradycyjną Uganda Bugisu 970 g

Najwyższej jakości kawa ziarnista 100% arabica, pochodząca z najlepszych plantacji Ugandy z regionu Elgon Mountains. Wyśmienity smak oraz pobudzający aromat zawdzięcza tradycyjnemu procesowi palenia metodą ręczną w piecu bębnowym. Kawa o dobrym body, smak z nutami gorzkiej czekolady i wyraźnym...

69.99 zł

Cena za kg : 72.15zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Kawa ziarnista pochodząca z najlepszych plantacji Ugandy u podnóża wulkanu Mount Elgon. Wypalana jest sposobem tradycyjnym – ręcznie w piecu bębnowym. Dzięki temu ma wyśmienity smak i niezwykły aromat. Zachwyci każdego smakiem, w którym wyczuwalne są owocowa kwaskowość oraz nuty jagód, gorzkiej czekolady i kakao.

Dlaczego warto kupić kawę Larico Coffee?
Kawa ziarnista stanowi znakomitą alternatywę dla kaw rozpuszczalnych. Ma głębszy smak i aromat, ponadto nie zawiera sztucznych substancji, które mogłyby być szkodliwe dla zdrowia. To produkt w 100% naturalny, którym możesz zachwycić siebie i swoich gości. Jego smak zapewni Ci unikalne, niezapomniane doznania. Wybierając kawę Larico Coffee Uganda Bugisu, możesz mieć pewność, że kupujesz wyrób, przy produkcji którego dołożono wszelkich starań, by Cię zadowolić.

Larico Coffee to młoda, dynamicznie rozwijająca się polska spółka, zajmująca się produkcją kaw ziarnistych najwyższej jakości. Większość ziaren wykorzystywanych przez firmę pochodzi z małych plantacji, gdzie owoce są zbierane ręcznie, co gwarantuje, że w produkcji wykorzystuje się jedynie dojrzałe owoce. Wszystkie kawy wypalane są w sposób tradycyjny, co z kolei zapewnia ich najwyższą jakość. Firma stawia sobie za cel dostarczenie klientom jak największej przyjemności z picia kawy.

Składniki - Larico Coffee Kawa ziarnista wypalana metodą tradycyjną Uganda Bugisu 970 g

Kawa Ziarnista Palona 100% Arabica

Sposób przygotowania i przechowywania

Kawę ziarnistą należy zmielić przed zaparzeniem. Produkt nadaje się do wszystkich typów ekspresów, a także do zaparzania w zwykły sposób.

Produkt przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Należy zmielić przed zaparzeniem. Produkt nie nadaje się do spożycia dla niemowląt. Kawa palona w tradycyjny sposób.

Dane producenta/dystrybutora

RAAD FOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Larico Coffee Kawa ziarnista wypalana metodą tradycyjną Uganda Bugisu 970 g

  • Producent: Larico Coffee
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5906874896099
  • EAN: 5906874896099
  • Wymiary: 31.5 x 15.5 x 11 cm