Laser B1 Intermediate. Workbook + CD + key

Laser to nowe, uaktualnione i dostosowane do zmienionego egzaminu FCE wydanie serii dla nastolatków. Materiał zawarty w każdej z trzech części serii jest w pełni zgodny z założeniami Common European Framework dla poziomów od Vantage do Threshold (B1-B2). Kurs łączy harmonijny rozwój wszystkich...
39,44 * 44,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 44,90 zł

Opis

Laser to nowe, uaktualnione i dostosowane do zmienionego egzaminu FCE wydanie serii dla nastolatków. Materiał zawarty w każdej z trzech części serii jest w pełni zgodny z założeniami Common European Framework dla poziomów od Vantage do Threshold (B1-B2). Kurs łączy harmonijny rozwój wszystkich sprawności językowych z regularną powtórką materiału, tak potrzebną w przygotowaniu młodzieży do egzaminu.

FAQ

Sekcja zadawanych pytań i odpowiedzi

Kto napisał "Laser B1 Intermediate. Workbook + CD + key"?
Malcolm Mann, Steve Taylore-Knowles to autorzy tego tytułu.
Ci autorzy są wyjątkowo płodni! Posiadamy ogromną kolekcję ich podręczników. To ewenement w polskiej skali! Grono autorów, którzy stworzyli ponad 15 książek jest stosunkowo niewielkie. Szczególnie, jeśli chodzi o podręczniki szkolne. Pisanie podręczników wymaga, poza wiedzą, również umiejętności jasnego i zrozumiałego przekazywania informacji. Autorzy podręczników muszą znać program nauczania, spełniać wymagania edukacyjne dostosowane do uczniów o różnych poziomach edukacyjnych.

Skąd mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu niezbędnej listy książek szkolnych dzielą Cię 3 kroki:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione szczegóły znajdują się na karcie opisywanego produktu.


Co, oprócz podręczników, należy kupić na nowy rok szkolny?
Pamiętaj o zeszytach! Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść energetycznie i we własnym stylu! Dedykowane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a wręcz dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź wyprawkę do szkoły, z którą, w naszej opinii, warto rozpocząć nowy rok szkolny.


Czy w razie pomyłki mogę zwrócić lub wymienić zakupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, i w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać podręczniki? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Laser B1 Intermediate. Workbook + CD + key

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>