Lash Brow Brwi w butelce Mocca 9 g

Lash Brow „Brwi w butelce” to sposób na brwi z charakterem. Miliony maleńkich włókien zagęszczają naturalne włoski, dzięki czemu uzyskujemy subtelny lecz wyrazisty efekt. W zależności od ilości i koloru pigmentu zawartego w glince stanowiącej bazę produktu, „Brwi w butelce” w różnym stopniu...
49,00
Cena za kg : 5444.44zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 49,00 zł

Opis

Lash Brow „Brwi w butelce” to sposób na brwi z charakterem. Miliony maleńkich włókien zagęszczają naturalne włoski, dzięki czemu uzyskujemy subtelny lecz wyrazisty efekt. W zależności od ilości i koloru pigmentu zawartego w glince stanowiącej bazę produktu, „Brwi w butelce” w różnym stopniu przyciemniają brwi. Bogata gama kolorystyczna pozwala dopasować kosmetyk do każdego typu urody. Naturalne składniki aktywne zawarte w preparacie pielęgnują brwi, odżywiając je od cebulek aż po same końce.

Składniki - Lash Brow Brwi w butelce Mocca 9 g

Mica, Silica, Talc, Dimethicone, Magnesium Stearate, Kaolin, Nylon-6, Iron Oxides.

Sposób przygotowania i przechowywania

Delikatnie wypełniamy brwi przy pomocy aplikatora, uprzednio strzepując nadmiar produktu, który jest w formie sypkiej. Efekt można stopniować, dokładając kolejne warstwy kosmetyku. Produkt utrwala się po 60 sekundach. „Brwi w butelce” można zmyć dowolnym preparatem do demakijażu.

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Lash Brow Brwi w butelce Mocca 9 g

  • Producent: Lash Brow
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907222377017
  • EAN: 5907222377017
  • Wymiary: 13.5 x 2 x 2 cm

Inni Klienci kupili również