Lass naturals Grzebień z drzewa neem z rączką

Grzebień kontroluje naturalny proces utraty włosów i pobudza ich wzrost. Wykonany jest z drzewa miodli indyjskiej. Ma właściwości lecznicze, zapobiega wypadaniu włosów i łupieżowi. W przeciwieństwie do tradycyjnych, plastikowych grzebieni nie elektryzuje włosów. Wzmacnia cienkie, a zmiękcza grube...

21.00 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Lass Naturals grzebień z drzewa neem z drewnianą rączką to innowacyjny produkt, który został wykonany z drzewa miodli indyjskiej.  Jest to  idealny produkt za pomocą którego będziemy w stanie pobudzić nasze cebulki włosowe do szybszego wzrostu, nie powoduje elektryzowanie się włosów. Kolejną z jego niewątpliwych zalet jest jego uniwersalność - pasuje właściwie do każdego rodzaju włosów. Stosowany do włosów grubych - zmiękcza je, natomiast włosom cienkim i słabym dodaje gęstości. Zaleca się używanie go tak jak zwykłego grzebienia. Dla uzyskania optymalnych rezultatów włosy należy przeczesywać przez co najmniej pięć minut.

Produkt jakim jest grzebień Lass Naturals wykonany z miodli indyjskiej stanowi doskonałą, o wiele zdrowszą alternatywę dla wszystkich wykonanych ze sztucznych tworzyw oraz plastiku grzebieni i szczotek, a także chemicznych  preparatów. Grzebień Lass Naturals jest niezastąpiony jeżeli chcemy utrzymać nasze włosy oraz skórę głowy w nienagannej kondycji, a także zadbać o ich zdrowy i olśniewający wygląd.

Grzebień posiada wygodną rączkę.

Producentem grzebienia jest ciesząca się dużą popularnością na rynku oraz ogromnym zadowoleniem klientów indyjska marka Lass Naturals specjalizująca się w produkcji kosmetyków naturalnych.

Sposób użycia: Używać tak jak zwykłego grzebienia; przeczesywać włosy przez co najmniej 5 minut lub więcej. Używać grzebienia z szeroko rozstawionymi zębami po myciu dla rozczesania włosów, a grzebienia z wąsko rozstawionymi zębami dla stylizacji włosów.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje:

  • Nieinwazyjny.
  • Łatwy w użyciu jak każdy inny grzebień.
  • Grzebienie wykonane są w 100% z drewna, które nie zostało poddane obróbce chemicznej. To tworzywo ma naturalną tendencję do rozszczelniania pod wpływem zmian temperatury i wilgotności. Ewentualne szczeliny nie wpływają negatywnie na funkcjonowanie ani nie powodują pęknięcia produktu.

Składniki: Grzebień wykonany jest z drzewa miodli indyjskiej.

Recenzje
(1)

Ocena 

Cudownie rozczesuje wlosy nie wyrywa chwale go sobie ja, córka i mąż ktory używa jej do rozczesywania brody :)

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Lass naturals Grzebień z drzewa neem z rączką

  • Producent: Lass naturals
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: LAS-054
  • EAN: 8906028400223