Lassig Etui-organizer na akcesoria do przewijania Casual Label `Floral mint niebieski

Wyjątkowo funkcjonalne, podręczne etui-organizer na akcesoria do przewijania niemieckiej marki LASSIG. Z łatwością zmieści się do torebki. Wewnątrz składanej miękkiej saszetki znajdują się: kieszonka z okienkiem na mokre chusteczki, kieszonka na składaną wodoodporną matę do przewijania, która...
99,99 * 115,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 115,00 zł

Opis

Wyjątkowo funkcjonalne, podręczne etui-organizer na akcesoria do przewijania niemieckiej marki LASSIG. Z łatwością zmieści się do torebki. Wewnątrz składanej miękkiej saszetki znajdują się: kieszonka z okienkiem na mokre chusteczki, kieszonka na składaną wodoodporną matę do przewijania, która znajduje się w zestawie, kieszonka na pieluszki na zmianę, mała kieszonka, zapinana na suwak, mała otwarta kieszonka, np. na kremik maluszka oraz zapinana na zatrzask zawieszka na smoczek. Etui ma błękitno-miętowy kolor w drobny kwiatowy wzorek i jest zamykane na elastyczną gumkę. Materiał jest łatwy do czyszczenia i odporny na wilgoć.

Lassig to rodzinna firma z Niemiec, tworząca z myślą o współczesnych Mamach, które są świadome swojego stylu, potrzeb i roli społecznej. To nie tylko gwarancja perfekcji i dobrego designu, ale również ekologicznej produkcji i wyboru materiałów. W oparciu o te idee, dbałość o środowisko i szeroko rozumianą odpowiedzialność społeczną marka wypracowała sobie własną filozofię. LIVE LASSIG oznacza zwyczajne życie: rodzinne, pełne ciepła i tradycyjnych wartości, szacunku dla natury i drugiego człowieka. Takie podejście zaowocowało szeregiem branżowych nagród, w tym za innowacyjność i etykę. Ponadto marka Lassig aktywnie wspiera chore dzieci, promuje wychowanie bez przemocy, finansuje szkółki piłkarskie dla maluchów, jak również ratuje zagrożone gatunki zwierząt.

Szczegóły - Lassig Etui-organizer na akcesoria do przewijania Casual Label `Floral mint niebieski

  • Producent: Lassig
  • Kod producenta: 1106008556
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4042183392202
  • EAN: 4042183392202
  • Wymiary: 26 x 18.5 x 3 cm

Składniki - Lassig Etui-organizer na akcesoria do przewijania Casual Label `Floral mint niebieski

100% poliester

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

  • Wymiary: 18 x 2,5 x 25,5 cm
  • Waga: 0,14 kg

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>