Lassig Talerz z porcelany Garden Explorer Traktor

 • Lassig
 • 4042183406428
 • 3-5 dni
Okrągły, spory, piękny talerz z porcelany niemieckiej marki LASSIG. Biały w bardzo drobne czarne kropeczki, z ciemnoniebieskim napisem „Hey ho let's grow” oraz kolorowym motywem interesującego traktora i innych ogrodniczych detali, np. gałązek czy taczki. Ma ciemnoniebieską zewnętrzną ściankę....

65.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Okrągły, spory, piękny talerz z porcelany niemieckiej marki LASSIG. Biały w bardzo drobne czarne kropeczki, z ciemnoniebieskim napisem „Hey ho let's grow” oraz kolorowym motywem interesującego traktora i innych ogrodniczych detali, np. gałązek czy taczki. Ma ciemnoniebieską zewnętrzną ściankę. Talerz wykonany z najwyższej jakości porcelany, odpornej na zadrapania i temperaturę, a ponadto nie absorbującej smaków i zapachów. Posiada silikonowe (zdejmowane w razie potrzeby) wykończenie na spodzie, które zapewnia mu stabilność i zapobiega ślizganiu się po stole. Idealny dla dzieci powyżej 3. roku życia, które, jak dorośli, chcą już jeść samodzielnie (co ułatwia im m. in. wyższy brzeg).

Stanowi część większej kolekcji Garden Explorer. Możesz dobrać do niego inny produkt w tej samej gamie kolorystycznej lub z tym samym motywem.
W kolekcji Garden Explorer maluchy odnajdą przedmioty, typowe dla podwórka, ogrodu czy wsi, m.in. urokliwego ślimaczka, słodką pszczółkę, interesujący traktor oraz wiele motywów roślinnych. Ich zadaniem jest pobudzenie dziecięcej ciekawości do odkrywania świata wokół nich, a także sprawienie, by wszystkie codzienne czynności stały się o wiele przyjemniejsze: czy to posiłek, czy popołudniowa drzemka.

Lassig to rodzinna firma z Niemiec, tworząca z myślą o współczesnych Mamach, które są świadome swojego stylu, potrzeb i roli społecznej. To nie tylko gwarancja perfekcji i dobrego designu, ale również ekologicznej produkcji i wyboru materiałów. W oparciu o te idee, dbałość o środowisko i szeroko rozumianą odpowiedzialność społeczną marka wypracowała sobie własną filozofię. LIVE LASSIG oznacza zwyczajne życie: rodzinne, pełne ciepła i tradycyjnych wartości, szacunku dla natury i drugiego człowieka. Takie podejście zaowocowało szeregiem branżowych nagród, w tym za innowacyjność i etykę. Ponadto marka Lassig aktywnie wspiera chore dzieci, promuje wychowanie bez przemocy, finansuje szkółki piłkarskie dla maluchów, jak również ratuje zagrożone gatunki zwierząt.

Składniki - Lassig Talerz z porcelany Garden Explorer Traktor

porcelana, silikon

Sposób przygotowania i przechowywania

Można myć w zmywarce i podgrzewać w kuchence mikrofalowej.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

 • Wiek: 3 l+
 • Wymiary: 19,5 x 19,5 x 2,8 cm
 • Waga: 476 g

Dane producenta/dystrybutora

Solution Baby Care Sp. z o.o. ul. Przyczółkowa 141a 02-962 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Lassig Talerz z porcelany Garden Explorer Traktor

 • Producent: Lassig
 • Kod producenta: 1210041481
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 4042183406428
 • EAN: 4042183406428
 • Wymiary: 3 x 20 x 20 cm