LastObject Wielorazowe chusteczki z bawełny organicznej Lasttissue w czerwonym etui 6 szt.

Męczy Cię alergia? A może boisz się sezonu przeziębień? W swojej wyobraźni widzisz już ten stos chusteczek? A może w ciągu dnia chcesz poprawić makijaż, a wizja szorstkiej chusteczki nie jest najprzyjemniejsza? LastTissue to produkt, który jest idealnym rozwiązaniem. Po co wybierać chusteczki...

67.99

-12%

77.00 zł

Cena za szt. : 11.33zł

Dodaj do schowka

Opis

Męczy Cię alergia? A może boisz się sezonu przeziębień? W swojej wyobraźni widzisz już ten stos chusteczek? A może w ciągu dnia chcesz poprawić makijaż, a wizja szorstkiej chusteczki nie jest najprzyjemniejsza? LastTissue to produkt, który jest idealnym rozwiązaniem. Po co wybierać chusteczki wielokrotnego użytku?

Każdego roku w samych Stanach Zjednoczonych wycina się 22 000 drzew i zużywa 26 milionów litrów wody tylko do produkcji chusteczek!

A co z resztą świata?

Statystyki są przerażające. Wydmuchując nos w chusteczkę LastTissue, zamiast wersji jednorazowej, oszczędzasz za każdym razem do 2 litrów wody. Produkcja LastTissue wymaga też 3 razy mniej energii, co pozwala zaoszczędzić kilka ton zasobów na całym świecie. Każdego dnia więcej niż 41 milionów drzew jest ścinanych, a przemysł papierniczy i celulozowy jest trzecim co do wielkości przemysłowym emitentem gazów cieplarnianych. Nasza rosnąca świadomość ekologiczna może przyczynić się nie tylko do Twoich oszczędności, ale pozwoli uchronić zagrożone gatunki przy życiu. Ważne również jest to, że LastTissue to produkt odpowiedni dla niemowląt (bardzo ważne podczas kataru!) i większych dzieci. Koniec z wysypką i podrażnieniem nosa z powodu grubych i szorstkich chusteczek czy ręczników. Wybierz chusteczki wielorazowe i uratuj kilka drzew! Rezygnując z jednorazówek, nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, ale też pokażesz swoim dzieciom, jak zadbać o siebie i ziemię, abyśmy mogli się nią cieszyć jak najdłużej. Każdy kolor LastTissue odpowiada innemu, zagrożonemu wyginięciem gatunkowi zwierząt lub roślin z uwagi na wycinkę drzew przeznaczonych do produkcji papieru (m.in. do chusteczek higienicznych). Kolor czerwony symbolizuje Sekwoję czerwoną.

Zalety produktu:

 • produkt zawiera aż 6 chusteczek wielokrotnego użytku
 • każdą chusteczkę można prać aż 520 razy!
 • w zestawie znajduje się silikonowe etui - dostępne w sześciu wersjach kolorystycznych
 • jedno opakowanie chusteczek zastępuje 3000 sztuk zwykłych jednorazowych chusteczek higienicznych
 • łatwa dezynfekcja
 • oszczędzasz pieniądze i dbasz o środowisko
 • każda chusteczka wykonana jest z wysokiej jakości bawełny z certyfikatem GOTS
 • małe opakowanie idealne do torebki czy plecaka

Składniki - LastObject Wielorazowe chusteczki z bawełny organicznej Lasttissue w czerwonym etui 6 szt.

100% bawełna z certyfikatem GOTS: opakowanie: 100% silikon medyczny

Sposób przygotowania i przechowywania

Wyjmij czystą chusteczkę przez szczelinę w dolnej części etui, użyj jej, a następnie otwórz etui i włóż ją do górnej części przeznaczonej na zużyte chusteczki, oddzielonej silikonową barierą. W ten sposób zepchniesz pozostałe czyste chusteczki w dół, czyniąc je gotowymi do użycia. Kiedy wyciągniesz ostatnią, szóstą chusteczkę to znaczy, że czas na upranie Twojego zestawu chusteczek. Każdą chusteczkę możesz prać 520 razy w temperaturze 60?. Natomiast silikonowe etui włóż do zmywarki lub umyj ciepłą wodą.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Aby utrzymać chusteczki w jak najlepszym stanie, zalecane jest użycia woreczka wielorazowego do prania chusteczek czy płatków do demakijażu wielokrotnego użytku, np.: LaundryBag.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - LastObject Wielorazowe chusteczki z bawełny organicznej Lasttissue w czerwonym etui 6 szt.

 • Producent: LastObject
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 5714820211519
 • EAN: 5714820211519
 • Wymiary: 10.8 x 5.2 x 2.8 cm

Inni Klienci kupili również