LastObject Wielorazowy patyczek higieniczny do uszu Lastswab Zielony

Masz już dość rozsypujących się po łazience jednorazowych patyczków do czyszczenia uszu? Czy wiesz, że każdego dnia na świecie produkowanych jest aż 1,5 miliarda patyczków bawełnianych, które są wyrzucane po jednorazowym użyciu? Chcesz zmniejszyć ilość produkowanych odpadów w Twoim domu? Na pomoc...

34.99 zł

-10%

39.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Masz już dość rozsypujących się po łazience jednorazowych patyczków do czyszczenia uszu? Czy wiesz, że każdego dnia na świecie produkowanych jest aż 1,5 miliarda patyczków bawełnianych, które są wyrzucane po jednorazowym użyciu? Chcesz zmniejszyć ilość produkowanych odpadów w Twoim domu?

Na pomoc przychodzi LastSwab Basic, czyli wielorazowy patyczek higieniczny, który może zastąpić aż 1000 sztuk jednorazowych patyczków do uszu. Jego sposób użycia jest identyczny jak przy tradycyjnych patyczkach higienicznych.

Patyczek LastSwab Basic został stworzony z tworzywa PP oraz TPE i nadaje się do recyklingu. Każdy patyczek znajduje się w higienicznym etui na bazie skrobi kukurydzianej, które można zabrać wszędzie ze sobą. Dostępny jest w sześciu wersjach kolorystycznych. Każdy kolor reprezentuje inny, zagrożony wyginięciem gatunek roślin lub zwierząt. Kolor brzoskwiniowy symbolizuje Kryla antarktycznego brzoskwiniowego.

Zalety produktu:

 • jeden patyczek wielorazowy może zastąpić aż 1000 patyczków jednorazowych
 • patyczek podlega recyklingowi a etui jest w pełni biodegradowalne
 • do umycia patyczka wystarczy woda i mydło
 • używając LastSwab ograniczasz produkcję odpadów w swoim domu i oszczędzasz pieniądze
 • łatwy w utrzymaniu czystości
 • skandynawski design i wysoka jakość wykonania zapakowany w małe i poręczne opakowanie, które nie zabiera miejsca w łazience i można go zabrać w podróż

Składniki - LastObject Wielorazowy patyczek higieniczny do uszu Lastswab Zielony

Tworzywo PP i TPE nadające się do recyclingu etui: biodegradowalny bioplastik na bazie skrobi kukurydzianej

Sposób przygotowania i przechowywania

Wielorazowy patyczek LastSwab Basic należy używać tak samo jak tradycyjne jednorazowe patyczki higieniczne. Do jego umycia wystarczy woda i mydło. Nie należy myć go w zmywarce ani gotować.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Czyszcząc uszy, nie należy sięgać patyczkiem zbyt głęboko. Dzieci przed 12 rokiem życia powinny używać patyczka LastSwab Basic pod nadzorem dorosłych.

Dane producenta/dystrybutora

Mamy to my Agnieszka Stępień, ul.Pożarowa 3/16, 03-309 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - LastObject Wielorazowy patyczek higieniczny do uszu Lastswab Zielony

 • Producent: LastObject
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 5714820111611
 • EAN: 5714820111611
 • Wymiary: 11.1 x 2.1 x 1.8 cm