Leczenie Herbatą. Naturalne Remedia Tradycyjnej Medycyny Chińskiej Outlet

Proste, tradycyjne remedia na bazie chińskiej herbaty. Uprawa herbaty oraz zwyczaj sporządzania napojów z liści tej rośliny istnieje od tysięcy lat. Początków herbacianej kultury należy szukać w Chinach - tu się narodziła i stąd rozprzestrzeniła się na cały świat. Od najdawniejszych czasów zdawano...
58,45 * 99,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 58,16 zł

Opis

Proste, tradycyjne remedia na bazie chińskiej herbaty. Uprawa herbaty oraz zwyczaj sporządzania napojów z liści tej rośliny istnieje od tysięcy lat. Początków herbacianej kultury należy szukać w Chinach - tu się narodziła i stąd rozprzestrzeniła się na cały świat. Od najdawniejszych czasów zdawano sobie sprawę z leczniczych właściwości herbaty. Równie dawno zaczęto też łączyć ją z innymi roślinami leczniczymi, a także wykorzystywać jej substytuty. Zastosowanie herbaty do celów medycznych, czyli tzw. leczenia herbatą, polega na wykorzystywaniu zawartych w niej składników zgodnie z zadami tradycyjnej medycyny chińskiej (TCM). Jest to skuteczna metoda leczenia wielu chorób i zapobiegania im, poczynając od choroby wieńcowej (niedokrwiennej) serca, dolegliwości dróg oddechowych i innych schorzeń narządów wewnętrznych, po zaburzeniach układu nerwowego i nastroju. Herbata pomaga również utrzymywać w zdrowiu oczy i zęby, spowalnia starzenie oraz ogólnie wpływa korzystnie na organizm. Leczenie herbatą ma wiele zalet - jest niezawodne, ma szeroki zasięg zastosowań, jest nietoksyczne i wygodne w stosowaniu. Wszystkie te cechy, w połączeniu z przyjemnym smakiem i niską ceną herbacianych remediów, sprawiają, że terapia ta może stać się ważną, naturalną metodą dbania o zdrowie.

Szczegóły - Leczenie Herbatą. Naturalne Remedia Tradycyjnej Medycyny Chińskiej

  • Autorzy: Chen Xiaoyi, Lin Qianliang
  • Oprawa: Twarda
  • Ilość stron: 160
  • Format: 14.5 x 20.5
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 978832741092433
  • EAN: 978832741092433

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>