LEGO Batman Movie. Mech Eggheada i bitwa na jedzenie 70920

Dołącz do walki w zestawie Mech Eggheada™ i bitwa na jedzenie. Mech Eggheada ma miotacz jajek sadzonych i obrotową trzepaczkę. W zestawie jest też Król Przypraw uzbrojony w miotacze sosów oraz trzy minifigurki.Pomóż Batmanowi™ uporać się z jadalnymi atakami Eggheada™ i Króla Przypraw™ w tym...

130.70 zł

-20%

163.63 zł

Dodaj do schowka

Opis

LEGO Batman Movie. Mech Eggheada i bitwa na jedzenie 70920. Dołącz do zabawnej bójki na jedzenie z Batmanem!

Pomóż Batmanowi uporać się z jadalnymi atakami Eggheada i Króla Przypraw w tym zestawie LEGO® BATMAN MOVIE: Mech Eggheada i bitwa na jedzenie. Mech Eggheada ma otwierany kokpit w kształcie jajka z miejscem na minifigurkę, ruchome ręce i nogi, miotacz sadzonych jajek, obracającą się trzepaczkę i działający chwytak, a także pojemnik z kurą i jajkami. Król Przypraw jest uzbrojony w miotacze keczupu i musztardy. Ten zestaw LEGO Batman zawiera trzy minifigurki.

• W zestawie trzy minifigurki: Batman, Egghead i Król Przypraw.

• Mech ma otwierany kokpit w kształcie jajka z miejscem na minifigurkę Eggheada, ruchome ręce i nogi, miotacz sadzonych jajek, trzy dyski z dekoracją sadzonych jajek, obracającą się trzepaczkę i działający chwytak, a także pojemnik z kurą i trzema jajkami.

• Broń: miotacz liny z hakiem Batmana oraz miotacze keczupu i musztardy Króla Przypraw.

• Ten zestaw z serii LEGO® Batman jest odpowiedni dla dzieci w wieku 7–14 lat.

• Model ma ok. 16 cm wysokości, 15 cm długości i 20 cm szerokości.

Szczegóły - LEGO Batman Movie. Mech Eggheada i bitwa na jedzenie 70920

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt