LEGO Batman. Włamanie do Jaskini Batmana 70909

Odeprzyj atak Pingwina na Jaskinię Batmana w zestawie LEGO® BATMAN: FILM Włamanie do Jaskini Batmana. Niezwykle szczegółowy model Jaskini Batmana zawiera obrotową komorę, w której Bruce Wayne™ „zamienia się” w Batmana™, obrotowe centrum kontroli z Batkomputerem, wieloma ekranami i podnoszoną...

449.99 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

LEGO Batman. Włamanie do Jaskini Batmana 70909. Obroń Jaskinię Batmana przed inwazją Pingwina!

Odeprzyj atak Pingwina na Jaskinię Batmana w zestawie LEGO® BATMAN: FILM Włamanie do Jaskini Batmana. Niezwykle szczegółowy model Jaskini Batmana zawiera obrotową komorę, w której Bruce Wayne™ „zamienia się” w Batmana™, obrotowe centrum kontroli z Batkomputerem, wieloma ekranami i podnoszoną platformą oraz więzienie z wybuchającą ścianą, przez którą można uciec. Jaskinia ma też obrotową garderobę z różnymi kostiumami dla minifigurki Batmana, takimi jak podwodny kostium, kostium z plecakiem i kostium gniewnego Batmana. Zabawa jest jeszcze lepsza dzięki sprężynowym działkom na Batłodzi oraz dwóm miotaczom klocków i rakietom, w które wyposażony jest pojazd Pingwina. Zestaw zawiera cztery minifigurki i dwie figurki pingwinich pachołków.

* W zestawie cztery minifigurki: Batman™, Pingwin™, Bruce Wayne™ i Alfred Pennyworth™, oraz dwie figurki pingwinich pachołków z robotycznymi ramionami.
* Ten pełen akcji zestaw zawiera szczegółowe modele Jaskini Batmana, Batłodzi i pojazdu Pingwina.
* Jaskinia Batmana zawiera obrotową komorę transformacyjną, podnoszone i obrotowe centrum kontroli z Batkomputerem w kształcie nietoperza i kilkoma ekranami, obrotowe krzesło, podnoszoną platformę, dwie szafki na Batarangi oraz płytkę z logo Batmana™, więzienie z wybuchającą ścianą, przez którą można uciec, oraz obrotową garderobę z trzema różnymi kostiumami (korpusami do minifigurki) dla Batmana.
* Umieść minifigurkę Bruce’a Wayne’a™ z jednej strony obrotowej komory transformacyjnej i obróć ją, by odkryć ukrytą minifigurkę Batmana™.
* Aktywuj podnoszoną platformę, by przemieścić minifigurkę z podłogi do centrum kontroli z Batkomputerem.
* Wybierz jeden z kostiumów Batmana z obrotowej garderoby: podwodny kostium, kostium z plecakiem lub kostium gniewnego Batmana™.
* Batłódź wyposażona jest w kokpit z miejscem na minifigurkę, dwa sprężynowe działka na klocki z ukrytym włącznikiem, cztery miotacze klocków i skrzydła nietoperza z tyłu.
* Pojazd Pingwina ma kokpit z miejscem na minifigurkę z ruchomą dźwignią, dwa miotacze klocków, dwie rakiety i obrotowe śmigło.
* Broń: dwa Batarangi Batmana i piły mechaniczne pachołków Pingwina.
* Akcesoria: płaszcz i nowy pas na broń Batmana (nowość z sezonu wiosennego 2017 r.), urządzenie do oddychania, płetwy, mikrofon, złota maska, futrzany kołnierz, parasol i cylinder Pingwina oraz kieliszek Bruce’a Wayne’a.
* Zestaw odpowiedni dla dzieci w wieku od 8 lat.
* Wymiary jaskini Batmana: ok. 21 cm wysokości, 40 cm szerokości i 20 cm głębokości.
* Wymiary łodzi Batmana: ok. 6 cm wysokości, 20 cm długości i 12 cm szerokości.
* Wymiary łodzi: ok. 9 cm wysokości, 12 cm długości i 10 cm szerokości.

Szczegóły - LEGO Batman. Włamanie do Jaskini Batmana 70909

  • Producent: Lego
  • Seria: Seria Batman Movie
  • Rok wydania: 2017
  • Kod producenta: GXP-638371
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5702015869836
  • Język: polski
  • Podtytuł: Wiek 8-14
  • EAN: 5702015869836
  • Wymiary: 48.0 x 38.0 x 8.7 cm

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt