LEGO Boost. Zestaw kreatywny 17101

 • Boost
 • 5702015930000
 • 3-5 dni
Spraw, by Twoje modele LEGO ożyły!Zestaw kreatywny LEGO BOOST rozbudzi Twoją kreatywność dzięki połączeniu uniwersalnych klocków LEGO z zaawansowaną technologią. Pobierz darmową aplikację na tablet, w której znajdziesz szczegółowe instrukcje budowania i programowania każdego z 5 wielofunkcyjnych...

721.07 zł

Dodaj do schowka

Opis

LEGO Boost. Zestaw kreatywny 17101. Spraw, by Twoje modele LEGO ożyły!

Do budowania i zabawy z zestawem LEGO® BOOST wymagany jest tablet z systemem operacyjnym iOS 10.3 lub nowszym albo Android 5.0 lub nowszym. Zestaw kreatywny LEGO BOOST rozbudzi Twoją kreatywność dzięki połączeniu uniwersalnych klocków LEGO® z zaawansowaną technologią. Pobierz darmową aplikację na tablet, w której znajdziesz szczegółowe instrukcje budowania i programowania każdego z 5 wielofunkcyjnych modeli. Robot Vernie potrafi się poruszać i mówić. M.T.R.4 (Multi-Tooled Rover 4) to mocny, wszechstronny łazik, który ma 4 różne dołączane narzędzia, w tym sprężynową wyrzutnię. Gitara 4000 to instrument muzyczny z funkcją pitch bend (zmiany wysokości dźwięku) i efektami akustycznymi. Kot Frankie to interaktywny zwierzak, który potrafi się bawić, mruczeć i wyrażać nastrój. Linia produkcyjna to z kolei zminiaturyzowana fabryka, która naprawdę tworzy miniaturowe modele LEGO! Aplikacja ma intuicyjny interfejs programowania oparty na ikonach. Dzięki niej łatwo ożywisz swoje modele i wykonasz wszystkie przewidziane dla nich czynności. W zestawie jest też mata pomocna przy niektórych zabawach, a do tego plakat LEGO BOOST na ścianę! Aplikacja LEGO Boost może zostać uruchomiona na komputerach PC wyposażonych w system operacyjny Windows 10 oraz na wybranych urządzeniach mobilnych z systemem iOS, Android oraz Kindle. Listę zgodnych urządzeń znajdziesz na stronie LEGO.pl/devicecheck.

* Zawiera ponad 840 klocków LEGO®, a także elementy LEGO Move Hub i Interactive Motor oraz czujnik koloru i odległości.
* Element Move Hub ma funkcję połączeń przez Bluetooth Low Energy (BLE), dwa programowane silniki, przycisk aktywacji, wewnętrzny czujnik przechyłu oraz kontrolkę.
* Element Interactive Motor to programowany silnik.
* Czujnik koloru i odległości wykrywa dystans, ruch i kolor, a do tego pełni funkcję oświetlenia.
* Obróć głowę Verniego, aby aktywować zamontowany na jego ramieniu sprężynowy miotacz.
* Zbuduj łazik M.T.R.4 (Multi-Tooled Rover 4) i wypróbuj poszczególne narzędzia i niezwykłe dodatki.
* Zobacz, jak zagrać utwór i dać czadu na Gitarze 4000.
* Zbuduj Kota Frankiego i zaopiekuj się nim.
* Zbuduj, zaprogramuj i uruchom Linię produkcyjną, która produkuje prawdziwe, miniaturowe modele LEGO®.
* Buduj i programuj modele razem z aplikacją LEGO Boost. Może ona zostać pobrana i uruchomiona na komputerach PC wyposażonych w system operacyjny Windows 10 oraz na wybranych urządzeniach mobilnych z systemem iOS, Android oraz Kindle. Listę zgodnych urządzeń znajdziesz na stronie LEGO.pl/devicecheck. Nie zapomnij spytać rodziców o zgodę.
* Łatwe w obsłudze i intuicyjne oprogramowanie oparte na ikonach oraz na systemie przeciągnij i upuść""
* Instrukcja składania wszystkich 5 modeli dostępna jest tylko w aplikacji LEGO® Boost
* Produkt wymaga baterii (6 x AAA: brak w zestawie). Typ i liczbę potrzebnych baterii znajdziesz na opakowaniu produktu.
* Robot Vernie ma ok. 27 cm wysokości.
* Wymagania techniczne znajdziesz na stronie LEGO.pl/devicecheck. Nie zapomnij spytać rodziców o zgodę.
* Połącz z zestawem LEGO® City 60194 Arktyczna terenówka zwiadowcza aby wprawić zestaw w ruch! Wykorzystaj aplikację LEGO BOOST aby podnosić ciężkie ładunki, badać wykopaliska dzięki czujnikowi koloru a nawet pomóc wielorybowi wrócić do wody. To interaktywne doświadczenie jakiego jeszcze nie widziałeś!
* Połącz z zestawem LEGO® NINJAGO® 70652 Zwiastun burzy aby uwolnić smoka burzy! Użyj aplikacji LEGO BOOST aby okiełznać tę dziką bestię, wystrzelić ogniowe pociski a nawet dzięki czujnikowi koloru stworzyć fotel-katapultę! Odkryj te i wiele innych możliwości!

Szczegóły - LEGO Boost. Zestaw kreatywny 17101

 • Producent: Lego
 • Seria: Seria Boost
 • Rok wydania: 2017
 • Kod producenta: GXP-630416
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 5702015930000
 • EAN: 5702015930000
 • Wymiary: 28 x 54 x 9 cm

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt