LEGO City. Niesamowita sztuczka

Fantastyczna, zupełnie nowa historia ze świata LEGO(R) City. Kiedy detektyw Rooky Partnur obserwuje pokaz kaskaderski, przypomina sobie, że kiedyś uwielbiała jeździć na deskorolce. Postanawia wrócić do treningów, jednak szybko okazuje się, że nie jest to takie proste, a liczba zdobytych siniaków i...
14,28 * 19,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 14,72 zł

Opis

Fantastyczna, zupełnie nowa historia ze świata LEGO(R) City.

Kiedy detektyw Rooky Partnur obserwuje pokaz kaskaderski, przypomina sobie, że kiedyś uwielbiała jeździć na deskorolce. Postanawia wrócić do treningów, jednak szybko okazuje się, że nie jest to takie proste, a liczba zdobytych siniaków i stłuczeń mogłaby zniechęcić niejednego skatera. Podczas wizyty w skateparku detektyw Rooky odbiera wezwanie służbowe i wskakuje na deskorolkę. Czy podczas akcji policyjnej uda jej się wykorzystać nowe umiejętności?

Nieznane przygody ulubionych bohaterów, dynamiczne ilustracje i pełna humoru fabuła to doskonały sposób na rozbudzenie czytelniczej pasji. Ukryte w historii fanowskie niespodzianki oraz dodatki w postaci dyplomu, quizu i słowniczka sprawią, że lektura będzie znakomitą rozrywką. Ta książka to idealna propozycja dla najmłodszych czytelników.

Rozbudź w dziecku czytelniczą pasję!

Matt Killeen jest autorem książki "LEGO City. Niesamowita sztuczka".

Wspieraj poznawanie świata przez przedszkolaka za pomocą atrakcyjnych książek poruszających interesujące tematy. "LEGO City. Niesamowita sztuczka" to wyśmienity upominek dla ciekawskiego brzdąca. Książeczka inspiruje do zadawania pytań, poszukiwania odpowiedzi i zgłębiania tajemnic świata.

Przedstawiamy 5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Poprawia zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny krasnala.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Ładne, barwne obrazki stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie razem z dzieckiem stwarza mu dobrą okazję do ćwiczenia i rozwijania zdolności mówienia. Rozmowa z rodzicem o bohaterach pozytywnie wpływa na rozwój.
  • To super zabawa dla dziecka i dorosłego! Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Książkę wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży za dużo, wyruszając na zewnątrz, bez przeszkód można ją zapakować dziecku do plecaka lub torby.

Jest to stosunkowo krótka publikacja - ma 48 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Pozycja LEGO City. Niesamowita sztuczka została udostępniona przez Wydawnictwo Ameet. Jeśli ta książeczka zaintryguje małego człowieka, to wybierz też pozostałe tytuły tego wydawcy.