LEGO DUPLO. Moje pierwsze emocje 10861

LEGO DUPLO. Moje pierwsze emocje 10861. Odwiedź chatę na zboczu góry na wyspie Ahch-To, aby poznać sekrety ścieżki Jedi. Dołącz do Mistrza Luke’a, który szkoli Rey w swoim górskim schronieniu. W tym zestawie LEGO® Star Wars znajdziesz chatę z licznymi detalami wnętrza, sekcją dachu zdejmowaną dla...

65.34 zł

-20%

82.12 zł

Dodaj do schowka

Opis

LEGO DUPLO. Moje pierwsze emocje 10861. Odwiedź chatę na zboczu góry na wyspie Ahch-To, aby poznać sekrety ścieżki Jedi.


Dołącz do Mistrza Luke’a, który szkoli Rey w swoim górskim schronieniu. W tym zestawie LEGO® Star Wars znajdziesz chatę z licznymi detalami wnętrza, sekcją dachu zdejmowaną dla ułatwienia zabawy, niewielkie ognisko do zbudowania oraz obrotowy przyrząd treningowy wyposażony w otwierający się głaz z funkcją odrzucania. Ten zestaw zawiera zbudowane z LEGO® schronienie Luke'a z filmu Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi i otworzy przed każdym fanem galaktykę możliwości zabawy: są tu 2 minifigurki oraz figurka Porga.

* W zestawie minifigurki Luke’a Skywalkera i Rey oraz figurka Porg.
* W zestawie do chatka zbudowania z dachem, który można częściowo zdjąć w celu łatwiejszego dostanie się do środka, gdzie znajduje się rozkładane łóżko, mała kuchenka, zasłona na drzwi z tkaniny, domek dla Porga, niewielkie ognisko z klocków oraz przyrząd treningowy z otwieranym głazem.
* W zestawie broń: kij Luke'a oraz miecz świetlny i kij treningowy Rey.
* W zestawie są też przybory kuchenne.
* Odtwórz własne pełne akcji z filmowego hitu „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi.
* Ten zestaw z serii LEGO® Star Wars odpowiedni dla dzieci w wieku 7–12 lat.
* Chata ma ok. 11 cm wysokości, 11 cm szerokości i 17 cm głębokości.

Szczegóły - LEGO DUPLO. Moje pierwsze emocje 10861

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt