LEGO Elves. Atak nietoperzy na Elvenstar Tree 41196 Outlet

  • 570201610066233
LEGO Elves. Atak nietoperzy na Elvenstar Tree 41196. Potrenuj razem z elfkami i obroń drzewo przed atakiem nietoperzy! Odnajdź w sobie magię i pokonaj zło w zestawie LEGO® Elves 41196 Atak nietoperzy na Drzewo Elvenstar! Ten emocjonujący zestaw LEGO Elves zawiera dwupiętrowe drzewo, ukryte schody,...

272.77 zł

-46%

506.02 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

LEGO Elves. Atak nietoperzy na Elvenstar Tree 41196. Potrenuj razem z elfkami i obroń drzewo przed atakiem nietoperzy!

Odnajdź w sobie magię i pokonaj zło w zestawie LEGO® Elves 41196 Atak nietoperzy na Drzewo Elvenstar! Ten emocjonujący zestaw LEGO Elves zawiera dwupiętrowe drzewo, ukryte schody, zjeżdżalnię, wieżę z wodospadem, funkcję transformacji, kuźnię z dźwignią do poruszania Młotem Wulkanu, nietoperzowy miotacz, ruchomą gałąź oraz osobną płytkę z portalem i tarczami strzelniczymi, które można przewrócić. W zestawie znajdziesz też ruchomą figurkę nietoperzycy do zbudowania z ruchomymi skrzydłami i otwieraną szczęką, trzy minilaleczki, figurkę niedźwiedzicy, dwie figurki nietoperzy oraz dwie figurki pająków.

- W zestawie trzy minilaleczki: Lumia, Naida i Azari oraz figurki nietoperzy Hippa i Crasea, figurka niedźwiedzicy Bluebeary oraz dwie figurki pająków.
- Dwupiętrowe Drzewo Elvenstar zawiera ukryte schody, zjeżdżalnię, wieżę z wodospadem, funkcję transformacji półek w łóżka, kuźnię z dźwignią do poruszania Młotem Wulkanu, otwieraną skrzynkę na listy i duży, ruchomy teleskop. W zestawie jest też osobna płytka z portalem, nietoperzowym miotaczem, ruchomą gałęzią i tarczami strzelniczymi, które można przewrócić.
- Ruchoma figurka złej nietoperzycy Noctury do zbudowania ma ruchome skrzydła i nietoperzową głowę z otwieraną szczęką.
- Broń: miecz i dwa miotacze klocków w kształcie kusz.
- Akcesoria: klocek magii ognia, klocek magii wody, Młot Wulkanu Azari, laska wody Naidy, laska światła Lumii, Księga Pradawnej Magii, list, wiadro, nieprzetworzona ruda, szczotka do włosów, butelka szamponu, mydło, wisząca latarnia ze świetlikiem, moździerz z tłuczkiem, kawałek sushi, sześć małych klocków (trzy czerwone i trzy niebieskie), rogalik, dwa puchary do picia, dzbanek wody oraz mapa nieba.
- Przesuń gałąź na bok, a odnajdziesz schody prowadzące do Drzewa Elvenstar.
- Obróć pokrętło na drzewie, by zamienić półki w łóżka.
- Spróbuj przewrócić tarcze strzelnicze, strzelając do nich z kuszy.
- Podnieś gałąź na wzgórzu, by odnaleźć ukryty portal.
- Wystrzel nietoperze przez portal nietoperzowym miotaczem.
- Za pomocą Młota Wulkanu wykuj miecz w kuźni znajdującej się w drzewie.
- Do wybranych zestawów LEGO® Elves dołączone są inne figurki złośliwych małych nietoperzy.
- Drzewo Elvenstar ma ok. 26 cm wysokości, 30 cm szerokości i 10 cm głębokości.
- Zła nietoperzyca Noctura z rozłożonymi skrzydłami ma ok. 7 cm wysokości i 25 cm szerokości.
- Portal ma ok. 12 cm wysokości, 13 cm szerokości i 5 cm głębokości.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - LEGO Elves. Atak nietoperzy na Elvenstar Tree 41196

  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 570201610066233