LEGO Elves. Ucieczka z fortecy Króla Goblinów 41188

  • Elves
  • 5702015866880
Przeżyj ekscytujące przygody w Elvendale z Emily Jones. Zakradnij się do fortecy Króla Goblinów i pomóż uratować jej siostrę, Sophie Jones. Zestaw zawiera tratwę Emily z hakiem na linie i ruchomym sterem oraz fortecę z opuszczanym mostem zwodzonym, drzwiami ukrytymi za kryształami, działającą...

254.19 zł

-18%

309.99 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

LEGO Elves. Ucieczka z fortecy Króla Goblinów 41188. Powstrzymaj niecne plany Króla Goblinów i uwolnij siostrę Emily Jones!

Przeżyj ekscytujące przygody w Elvendale z Emily Jones. Zakradnij się do fortecy Króla Goblinów i pomóż uratować jej siostrę, Sophie Jones. Zestaw zawiera tratwę Emily z hakiem na linie i ruchomym sterem oraz fortecę z opuszczanym mostem zwodzonym, drzwiami ukrytymi za kryształami, działającą katapultą, obracającym się tronem i klatką zwisającą nad niebezpiecznymi roślinami.

W zestawie trzy minilaleczki: Król Goblinów, Emily Jones i Sophie Jones, oraz figurka goblina Tufflina i mrocznego kruka.

Z klocków zestawu zbudujesz dwupoziomową fortecę z wieżą, obrotowym tronem, zwisającą klatką, otwieranym portalem, mostem zwodzonym, mięsożernymi roślinami-pułapkami, działającą katapultą i otwieraną magiczną księgą. W zestawie jest również tratwa Emily Jones z ruchomym sterem i hakiem na linie.

Poruszaj sterami tratwy, by pomóc Emily Jones dotrzeć do fortecy. Zarzuć hak z liną na górny poziom fortecy i użyj go, by wspiąć się do Króla Goblinów. Zawieś dobry i zły amulet i otwórz portal. Przekręć dźwignię, by opuścić most zwodzony i wejść do fortecy.

Broń w zestawie: miecz Emily Jones oraz włócznia i tarcza Tufflina.

Dodatkowe akcesoria z klocków LEGO: laska Króla Goblinów, dwa amulety, mroczna magiczna mikstura, dwa nasiona złych roślin, udko z kurczaka, kubek, mikstura lecznicza i płaszcz Króla Goblinów. Do wybranych zestawów LEGO® Elves dołączone są inne figurki złośliwych goblinów.

Forteca Króla Goblinów ma ok. 20 cm wysokości, 28 cm szerokości i 13 cm głębokości.

 

W zestawie:

- 695 klocków

- 2 minifigurki - Emily Jones i Sophie Jones, a także figurka króla goblinów i goblina Tufflina

- instrukcja

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - LEGO Elves. Ucieczka z fortecy Króla Goblinów 41188

  • Producent: Lego
  • Seria Elves
  • Rok wydania: 2017
  • Kod producenta: GXP-626093
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5702015866880
  • EAN: 5702015866880
  • Wymiary: 28 x 54 x 6 cm