LEGO Juniors. Lotnisko 10764

 • Juniors
 • LEGO_POLSKA_GXP-641631
 • 4-6 dni
Wyląduj zabawkowym samolotem na lotnisku! Podniebne przygody czekają na Ciebie w zestawie LEGO Juniors 10764 Lotnisko! Ten ciekawy zestaw zawiera łatwy do zbudowania terminal lotniska składający się z podstawki i ściany startowej, wieży kontroli lotów i działającego taśmociągu. Znajdziesz tu także...

229.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

LEGO Juniors. Lotnisko 10764.

Wyląduj zabawkowym samolotem na lotnisku!

Podniebne przygody czekają na Ciebie w zestawie LEGO® Juniors 10764 Lotnisko! Ten ciekawy zestaw zawiera łatwy do zbudowania terminal lotniska składający się z podstawki i ściany startowej, wieży kontroli lotów i działającego taśmociągu. Znajdziesz tu także wózek bagażowy z dwoma przyczepkami, dwa samoloty na podstawkach startowych z miejscami dla pilotów, reflektor z miejscem do przechowywania narzędzi, cysternę z paliwem oraz stację paliw. Wszystkie zestawy LEGO Juniors zawierają proste instrukcje budowania i zabawy, które pomagają poczuć się pewniej dzieciom w wieku od 4 lat. W zestawie jest pięć minifigurek.

- W zestawie pięć minifigurek: dwoje pilotów, dwoje pracowników lotniska oraz turysta.
- Terminal lotniska składa się z podstawki i ściany startowej i ma otwierane drzwi, wieżę kontroli lotów, antenę radaru, rękaw wiatrowy oraz działający taśmociąg na bagaże. W komplecie jest też reflektor z miejscem do przechowywania narzędzi oraz cztery pasy startowe do zbudowania.
- W zestawie są dwa samoloty na podstawkach startowych samolot transportowy z obracającymi się wirnikami i ładownią oraz samolot pasażerski ze schodami a do tego cysterna z paliwem na podstawce startowej i wózek bagażowy z dwiema odczepianymi przyczepkami.
- Akcesoria: cztery pomarańczowe pachołki, klucz, pałeczka do sygnalizacji, aparat fotograficzny, oliwiarka, bilet lotniczy, paczka, trzy walizki, skrzynia, trzy klejnoty, słuchawki, aktówka, rogalik, krótkofalówka oraz cztery pasy startowe do zbudowania i wózek z paliwem.
- Załaduj walizki i paczki na taśmociąg. Gdy obrócisz pokrętło, przesuną się na wózek bagażowy.
- Załaduj bagaże lub paczki na wózek bagażowy i przetransportuj do samolotów.
- Zakręć wirnikami samolotu transportowego, zanim wyruszysz z kolejną dostawą.
- Ustaw się w kolejce na pasie startowym i przygotuj do odlotu!
- W zestawach LEGO® Juniors znajdziesz łatwe do zbudowania modele z podstawkami startowymi. Proste instrukcje pozwalają dzieciom szybko zabrać się do składania modeli i zabawy.
- Klocki z serii LEGO® Juniors pasują do wszystkich zestawów konstrukcyjnych LEGO, co pozwala na mnóstwo twórczej zabawy.
- Terminal lotniska ma ok. 15 cm wysokości, 19 cm szerokości i 6 cm głębokości.
- Samolot transportowy ma ok. 5 cm wysokości, 13 cm długości i 14 cm szerokości.
- Samolot pasażerski ma ok. 7 cm wysokości, 13 cm długości i 14 cm szerokości.
- Wózek bagażowy z dwiema przyczepkami ma ok. 3 cm wysokości, 13 cm długości i 3 cm szerokości.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - LEGO Juniors. Lotnisko 10764

 • Producent: Lego
 • Seria Juniors
 • Rok wydania: 2018
 • Kod producenta: GXP-641631
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: LEGO_POLSKA_GXP-641631
 • EAN: 5702016117639
 • Wymiary: 26 x 38 x 9 cm