Lego NINJAGO 70680 Szkolenie w klasztorze

  • 5702016394429
Naucz się sztuki Spinjitzu z ninja Kaiem i Nyą! Zestaw LEGO(R) NINJAGO(R) Legacy 70680 Szkolenie w klasztorze zawiera sprzęt treningowy ninja do zbudowania z klocków: obrotowy worek treningowy, manekiny szkoleniowe oraz podstawkę bojową do trzymania w ręce, na której można ustawić minifigurkę....

36.89 zł

-18%

44.99 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Naucz się sztuki Spinjitzu z ninja Kaiem i Nyą! Zestaw LEGO(R) NINJAGO(R) Legacy 70680 Szkolenie w klasztorze zawiera sprzęt treningowy ninja do zbudowania z klocków: obrotowy worek treningowy, manekiny szkoleniowe oraz podstawkę bojową do trzymania w ręce, na której można ustawić minifigurkę. Odgrywaj klasyczne sceny z serialu telewizyjnego NINJAGO Mistrzowie Spinjitzu za pomocą dwóch minifigurek, zbroi szkoleniowej Samuraja X i złotej broni z tego ekscytującego zestawu konstrukcyjnego.
- W zestawie dwie minifigurki LEGO(R) NINJAGO(R): Kai i Nya.
- Ten zestaw z serii LEGO(R) NINJAGO(R) zawiera sprzęt treningowy ninja do zbudowania z klocków: obrotowy worek treningowy, dwie dekoracyjne złote glewie i jedno dekoracyjne ostrze w kształcie półksiężyca, manekin szkoleniowy z dwoma odczepianymi sztyletami, drewniany manekin oraz podstawkę bojową ninja do trzymania w ręce, na której można ustawić minifigurkę.
- W komplecie jest także zbroja szkoleniowa Samuraja X z dekoracyjnym złotym ostrzem w kształcie półksiężyca.
- Broń: dwie złote katany Kaia i złota kosa o dwóch ostrzach Nyi.
- Seria LEGO(R) NINJAGO(R) Legacy to nowe wersje popularnych modeli z poprzednich sezonów serialu telewizyjnego NINJAGO Mistrzowie Spinjitzu, które w nowy sposób przedstawiają kultowe konflikty.
- Jeszcze więcej akcji i ćwiczeń Spinjitzu zapewni Ci zestaw LEGO(R) NINJAGO(R) Legacy 70670 Klasztor Spinjitzu.
- Sprzęt treningowy z workiem ma ok. 9 cm wysokości, 4 cm szerokości i 4 cm głębokości.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Lego NINJAGO 70680 Szkolenie w klasztorze

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5702016394429