LEGO Speed Champions. Zespół Formuły 1 MERCEDES AMG PETRONAS 75883

LEGO Speed Champions. Zespół Formuły 1 MERCEDES AMG PETRONAS 75883. Jednego dnia możesz wcielić się we wszystkich członków czołowego zespołu wyścigowego! Sięgnij po naszpikowany detalami zestaw Zespół Formuły 1™ MERCEDES AMG PETRONAS, który pozwoli Ci odtworzyć wszystko, co dzieje się podczas dnia...

470.59 zł

Dodaj do schowka

Opis

LEGO Speed Champions. Zespół Formuły 1 MERCEDES AMG PETRONAS 75883. Jednego dnia możesz wcielić się we wszystkich członków czołowego zespołu wyścigowego!

Sięgnij po naszpikowany detalami zestaw Zespół Formuły 1™ MERCEDES AMG PETRONAS, który pozwoli Ci odtworzyć wszystko, co dzieje się podczas dnia wyścigów. Znajdziesz w nim także 2 bolidy Mercedes F1 W07 do zbudowania. Zestaw jest pełen funkcji i elementów ułatwiających odgrywanie historii. Znajdziesz w nim całkowicie wyposażony warsztat pit-stopu z funkcją podnośnika, a także ścianę z monitorem, flagę w szachownicę oraz przezroczyste elementy świateł startu i mety. Kamera telewizyjna na regulowanym wysięgniku pomoże w stworzeniu atmosfery wielkiego sportowego wydarzenia. Trybuny mają z kolei wielki ekran, który po obróceniu odsłania podium. Zestaw zawiera osiem minifigurek.

* Zawiera osiem minifigurek: dwóch kierowców zespołu Formuły 1™ MERCEDES AMG PETRONAS, menedżera zespołu, dwóch inżynierów, sprzedawcę hot dogów, kamerzystę oraz miłośnika wyścigów.
* W zestawie MERCEDES AMG PETRONAS Formula One™ znajdziesz trybunę, warsztat w pit-stopie, ścianę pit-stopu, kamerę TV na statywie i dwa bolidy Mercedesy F1 W07 Hybrid.
* Trybuna ma miejsca dla minifigurek, centrum dla mediów, wielki ekran z informacjami o wyścigu, który po obróceniu ukazuje rysunek ze zwycięzcami, a także podium z trofeum w kolorze złota i przezroczyste elementy świateł.
* W warsztacie znajdziesz funkcję podnośnika, dwa ekrany komputerowe z informacjami o kierowcach oraz różne specjalnie dobrane elementy, takie jak lewarek, dwa koła zapasowe, dwa zapasowe kołpaki, pięć kluczy, wiertarkę, oliwiarkę, młotek, lizak ze znakiem stopu oraz logo zespołu.
* Szczegółowo ukazana ściana pit-stopu ma linię startu i mety, w której znajdują się przezroczyste elementy świateł w kolorze zielonym, pomarańczowym i czerwonym, a do tego monitor oraz flagę w szachownicę.
* Wyścigowe bolidy Mercedes F1 W07 Hybrid do zbudowania palą się do walki o zwycięstwo! Każdy z nich ma kabinę dla minifigurki, koła z gumowymi oponami, realistyczne elementy wyglądu i naklejki z wyścigowymi motywami.
* Kamera TV na regulowanym wysięgniku pozwoli Ci spojrzeć z góry na najbardziej emocjonujący zakręt toru.
* Ustaw minifigurkę fana wyścigów przy narożnej barierce ze ścianą i przejściem.
* W zestawie jest też stoisko z hot dogami, a w nim parasol i hot dog.
* W zestawie akcesoria: dwa kaski kierowców wyścigowych.
* Zestaw odpowiedni dla dzieci w wieku od 8 lat.
* Wymiary trybuny: ok. 20 cm wysokości, 21 cm szerokości i 10 cm głębokości.
* Wymiary warsztatu: ok. 14 cm wysokości, 28 cm szerokości i 18 cm głębokości.
* Wymiary narożnej barierki: ok. 7 cm wysokości, 22 cm szerokości i 12 cm głębokości.
* Wymiary wirażu z kamerą: ok. 8 cm wysokości, 10 cm szerokości i 22 cm głębokości.
* Ściana pit-stopu ma ok. 7 cm wysokości, 19 cm szerokości i 3 cm głębokości.
* Każdy z bolidów Mercedes F1 W07 Hybrid ma ok. 4 cm wysokości, 14 cm długości i 6 cm szerokości.
* Wymiary stoiska z hot dogami: ok. 7 cm wysokości, 5 cm szerokości i 3 cm głębokości.

Szczegóły - LEGO Speed Champions. Zespół Formuły 1 MERCEDES AMG PETRONAS 75883

  • Producent: Lego
  • Seria: Seria Speed Champions
  • Rok wydania: 2017-04-27
  • Kod producenta: GXP-581953
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5702015868112
  • EAN: 5702015868112
  • Wymiary: 54 x 28 x 9 cm

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt