LEGO Star Wars. Chatka Yody 75208

Odegraj kultową scenę szkolenia w chatce Yody na Dagobah z serii LEGO®. Ten funkcjonalny zestaw zawiera chatkę na mokradłach Yody z rozsuwanymi sekcjami szkoleniowymi, w których Luke może balansować pudłami i stać na jednej ręce, by zaprezentować swoje umiejętności adepta Jedi. Jest tu też funkcja...

105.16 zł

-20%

131.24 zł

Dodaj do schowka

Opis

LEGO Star Wars. Chatka Yody 75208.

Przejdź szkolenie razem z Lukiem w kryjówce Yody na Dagobah!


Odegraj kultową scenę szkolenia w chatce Yody na Dagobah z serii LEGO® Star Wars. Ten funkcjonalny zestaw zawiera chatkę na mokradłach Yody z rozsuwanymi sekcjami szkoleniowymi, w których Luke może balansować pudłami i stać na jednej ręce, by zaprezentować swoje umiejętności adepta Jedi. Jest tu też funkcja skoku przy użyciu Mocy, którą można przyczepić z przodu lub z tyłu modelu. Pomóż Luke'owi zeskoczyć z dachu i rozbujać się na „lianie” z Yodą na plecach. W środku chatki jest składane łóżko, kominek, jedzenie i meble, a także ukryty schowek pod podłogą. Z boku jest nawet okno, przez które R2-D2 może zaglądać do środka! Ten funkcjonalny zestaw Star Wars zawiera dwie minifigurki.

* W zestawie dwie minifigurki: Yoda i Luke Skywalker oraz figurka R2-D2.
* Chatka Yody ma rozkładane sekcje szkoleniowe, odczepianą funkcję skoku za pomocą Mocy i „lianę” na dachu z funkcją rozbujania się. W szczegółowym wnętrzu znajduje się składane łóżko, kominek, jedzenie, meble oraz tajny schowek pod podłogą.
* Luke może nosić Yodę na plecach podczas treningu.
* Balansuj pudłami, stój na jednej ręce, wykonuj fantastyczne skoki za pomocą Mocy i bujaj się na „lianie” jak prawdziwy wojownik Jedi.
* Broń: laska Yody i miecz świetlny Luke’a.
* Akcesoria: marchewka, patelnia, butelka i wąż.
* Ten zestaw z serii LEGO® Star Wars jest odpowiedni dla dzieci w wieku 7–12 lat.
* Model ma ok. 11 cm wysokości, 25 cm długości i 11 cm szerokości.

W zestawie:
229 klocków,
2 minifigurki, i R2-D2,
instrukcja.

Szczegóły - LEGO Star Wars. Chatka Yody 75208

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt