LEGO Star Wars. Pojazd transportowy Ruchu Oporu 75176

Ratuj się szybką ucieczką razem z Finnem i Rose w kapsule transportowej Ruchu Oporu. Ten szczegółowy model Lego Star Wars z filmu „Gwiezdne wojny: Część VIII” ma kokpit na dwie minifigurki ze zdejmowaną osłoną, odczepiane panele skrywające składzik broni oraz schowek, w którym można ukryć dołączoną...

146.85 zł

-20%

183.74 zł

Dodaj do schowka

Opis

LEGO Star Wars. Pojazd transportowy Ruchu Oporu 75176. Leć w bezpieczne miejsce w kapsule transportowej Ruchu Oporu!

Ratuj się szybką ucieczką razem z Finnem i Rose w kapsule transportowej Ruchu Oporu. Ten szczegółowy model LEGO® Star Wars z filmu „Gwiezdne wojny: Część VIII” ma kokpit na dwie minifigurki ze zdejmowaną osłoną, odczepiane panele skrywające składzik broni oraz schowek, w którym można ukryć dołączoną do zestawu figurkę BB-8. Z boku kapsuły znajduje się miotacz klocków, który można wycelować, obracając tylny silnik. Pod spodem są też dwa sprężynowe działka.

W zestawie minifigurki: Finn i Rose oraz figurka BB-8. Kapsuła ma kokpit na dwie minifigurki ze zdejmowaną osłoną, odczepiane panele skrywające składzik broni i schowek, ruchomy miotacz klocków oraz dwa sprężynowe działka.

Zakręć kółkiem, by wystrzelić ze sprężynowych działek. Zdejmij górny panel, a znajdziesz tajny schowek, w którym ukrył się BB-8.

Broń w zestawie: blaster Finna oraz pistolet paraliżujący i pistolet blasterowy Rose.

Pojazd do zabawy w sceny z filmu "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi".

Wymiary zabawki: kapsuła ma ok. 10 cm wysokości, 14 cm długości i 12 cm szerokości.

Zestaw do składania i zabawy przeznaczony dla osób w wieku 8-14 lat.

 

W zestawie:

- 294 klocki

- 2 minifigurki i figurka BB-8

- instrukcja

Szczegóły - LEGO Star Wars. Pojazd transportowy Ruchu Oporu 75176

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt