LEGO Super Heroes. Atak myśliwca Royal Talon Fighter 76100

Pomóż Czarnej Panterze i Nakiemu wygrać ostateczną bitwę przeciwko super-złoczyńcom Killmongerowi i Ulyssesowi Klaue. Royal Talon Fighter ma otwierany kokpit minifigurki, 2 strzelby z ćwiekami i tylny przedział więzienny, aby złapać minifigurkę. Zestaw zawiera również 4 minifigurki z bronią, aby...

138.87 zł

-20%

173.83 zł

Dodaj do schowka

Opis

LEGO Super Heroes. Atak myśliwca Royal Talon Fighter 76100. Wykorzystaj niezwykły myśliwiec Royal Talon Fighter Nakii, aby schwytać Killmongera!

Sięgnij po odlotowy zestaw Royal Talon Fighter Attack z serii LEGO® Marvel Super Heroes i pomóż Czarnej Panterze oraz Nakii wygrać ostateczną potyczkę z superzłoczyńcą Killmongerem oraz Ulyssesem Klaue. Pojazd Royal Talon Fighter ma otwieraną kabinę z miejscem na minifigurkę i 2 wyrzutnie klocków. Z tyłu pojazdu jest cela, w której można uwięzić minifigurkę. Zestaw zawiera także 4 minifigurki z bronią, dzięki której zabawa w odgrywanie bitwy nabierze jeszcze żywszych kolorów.

* W zestawie 4 minifigurki: Czarna Pantera, Nakia, Killmonger i Ulisses Klaue.
Royal Talon Fighter to pojazd w kształcie starożytnej maski, który ma otwierany kokpit z miejscem na minifigurkę, celę więzienną, w której można zamknąć minifigurkę oraz 2 miotacze klocków.
* W zestawie jest także broń: 2 dyskowe ostrza Nakii, miotacz pocisków Killmongera oraz ultradźwiękowa mechaniczna ręka Ulyssesa Klaue.
* W zestawie również element maski Killmongera.
* Odtwórz pełne rozmachu momenty z filmu Marvel Super Heroes Black Panther.
* Royal Talon Fighter ma ok. 7 cm wysokości, 21 cm długości i 16 cm szerokości.

Szczegóły - LEGO Super Heroes. Atak myśliwca Royal Talon Fighter 76100

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt