NOWOŚĆ Lenor Płyn do płukania Exotic Bloom 1.42 l

Lenor Płyn do płukania Exotic Bloom 1.42 l

Płyn do płukania tkanin Lenor zapewnia długotrwałą świeżość – pościel świeża każdej nocy, przez cały tydzień. Dzięki wyjątkowemu i oszałamiającemu zapachowi płynu do płukania Lenor Exotic Bloom poczujesz się jak na wymarzonej wakacyjnej wyprawie. Zamknij oczy i przenieś się do egzotycznego świata –...

17.99

-22%

22.99 zł

Cena za L : 12.67zł

Dodaj do schowka

Opis

Płyn do płukania tkanin Lenor zapewnia długotrwałą świeżość – pościel świeża każdej nocy, przez cały tydzień. Dzięki wyjątkowemu i oszałamiającemu zapachowi płynu do płukania Lenor Exotic Bloom poczujesz się jak na wymarzonej wakacyjnej wyprawie. Zamknij oczy i przenieś się do egzotycznego świata – otoczy Cię zapach hedychium koronowego i tropikalnych jagód, przetykany nutami szlachetnego drewna. Pozwól sobie na chwilę zapomnienia. Zapewnia odżywczą miękkość, do miękkich i puszystych tkanin, mniej gnieceń, łatwiejsze prasowanie i zmniejszone elektryzowanie. Ochronia tkaniny przed rozciąganiem, blaknięciem i mechaceniem.

Składniki - Lenor Płyn do płukania Exotic Bloom 1.42 l

<5% Kationowe Środki Powierzchniowo Czynne, Kompozycje Zapachowe, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Hexyl Cinnamal.

Sposób przygotowania i przechowywania

Aby Twoje ubrania wyjątkowo pachniały, używaj środka zgodnie ze wskazówkami na etykiecie. Dzięki miarce zawartej w zakrętce łatwo odmierzysz sugerowane ilości 30 ml (na 4-5 kg prania), 45 ml (na 6-8 kg zawartości bębna) lub 60 ml, aby Twoje pranie było ekstraświeże.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Płyn zmiękczający może wpłynąć na palność tkaniny. Używanie większej dawki niż zalecana może zwiększyć ten efekt.

Nie używać produktu:

  • Na dziecięcej odzieży do spania oraz na odzieży oznaczonej jako odporna na działanie płomieni, gdyż może zmniejszać jej odporność.
  • Na odzieży z puszystych tkanin takich jak polar, welur, szenila i frotte.

Informacja alergenna

Zawiera Tetrahydrolinalool. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Lenor Płyn do płukania Exotic Bloom 1.42 l

  • Producent: Lenor
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8001841376004
  • EAN: 8001841376004
  • Wymiary: 28.5 x 10.5 x 8 cm

Inni Klienci kupili również