Lilliputiens Pacynka z 3 mini-pacynkami, wielofunkcyjna. Zabawa w chowanego. Lisiczka Alice

  • 5414834866070
  • 1 dzień + czas dostawy
Pacynka z 3 mini-pacynkami z kolekcji Lisiczka Alice belgijskiej marki Lilliputiens to idealna zabawka do snucia opowieści, czytania czy uspokajania. Po wsunięciu placów w jej łapki (od dołu) można nimi poruszać i „ożywiać” Lisiczkę. Ale to nie koniec zabawy! U dołu puchatej rudej maskotki znajdują...

156.75 zł

-5%

165.00 zł

Dodaj do schowka

Opis marketingowy

Pacynka z 3 mini-pacynkami z kolekcji Lisiczka Alice belgijskiej marki Lilliputiens to idealna zabawka do snucia opowieści, czytania czy uspokajania. Po wsunięciu placów w jej łapki (od dołu) można nimi poruszać i „ożywiać” Lisiczkę. Ale to nie koniec zabawy! U dołu puchatej rudej maskotki znajdują się pluszowe listki z otworami – kieszonkami do zabawy w chowanego, w których ukrywają się kolejne pacynki – 3 małe liski. Mini-pacynki można „ożywiać” po wsunięciu ich na palec. Ponadto każda z nich wydaje inny dźwięk: grzechotki, piszczałki i szelestu. Grzechotka znajduje się także w głowie Alice, a z tyłu, na jednym z listków umieszczone jest również bezpieczne, giętkie lusterko. Zabawka jest perfekcyjnie wykończona, z dbałością o każdy szczegół i w pełni bezpieczna dla dziecka. Pobudza dziecięcą wyobraźnię i ciekawość, rozwija małą motorykę (chwytanie, potrząsanie, kontrolowanie ruchów dłoni), aktywizuje zmysły wzroku, dotyku i słuchu (dzwonienie, szeleszczenie, piszczenie).

Do tej zabawki możesz dobrać inne z tym samym bohaterem.

Idealnie nadaje się na prezent.

Można prać w pralce w temperaturze do 30°C w delikatnym cyklu.

Seria: zabawki rozwojowe wielofunkcyjne
Kolekcja: Lisiczka Alice
Indeks: 86607
Producent: Lilliputiens
Bezpieczne od: 0+
Wiek rekomendowany: 6 m+
Materiał: poliester
Design: Belgia
Wymiary produktu: 19 x 32 x 9 cm
Bezpieczeństwo i jakość: EN71, CE, ASTM, ISO 9001

O kolekcji:
Lisiczka Alice ma nieodparty urok i mnóstwo sprytu. Doskonale wie, czego chce, na wszystko znajdzie sposób i jak nikt potrafi korzystać z życia.
Poznaj wszystkie produkty Lilliputiens, których bohaterem jest Lisiczka Alice

Jeśli szukasz stymulujących, pięknych i całkowicie bezpiecznych zabawek, z cudownymi detalami, które zachwycą nie tylko dzieci, ale nawet Ciebie, odkryj Lilliputiens!

Lilliputiens - A world full of little wonders.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Lilliputiens to belgijska marka, założona w 1995 roku przez dwójkę pasjonatów rodzimych produktów dla dzieci. Zespół kreatywny marki tworzą głównie mamy, które potrafią znajdować najlepsze odpowiedzi na potrzeby dzieci i najlepiej wiedzą czego maluchy oczekują od zabawek na kolejnych etapach swojego rozwoju. To dlatego produkty Lilliputiens nigdy nie są tylko tym, czym się na początku wydają. Każdy z nich ma ukryte funkcje, zaskakuje, rozbudza ciekawość i zachęca do nowych odkryć. Produkowane na bazie tkanin, miękkie, cudownie kolorowe i budzące pozytywne emocje zabawki wyróżniają się wyjątkową jakością i fascynującą kreatywnością. Ideą marki jest, poprzez niezwykłe zabawki, oferowanie pomocy rodzicom w wychowywaniu twórczego i otwartego pokolenia.

Dane producenta/dystrybutora

Dane dystrybutora: Solution Baby Care Sp. z o.o. Przyczółkowa 141a, 05-077 Warszawa

Szczegóły - Lilliputiens Pacynka z 3 mini-pacynkami, wielofunkcyjna. Zabawa w chowanego. Lisiczka Alice

  • Kod producenta: 86607
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5414834866070
  • EAN: 5414834866070

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt