Lilliputiens Tunel - sieć z 3 rybkami do kąpieli Niedźwiadek Cesar 9 m+

Tunel - sieć z kolekcji Niedźwiadek Cesar belgijskiej marki Lilliputiens to idealna zabawka do kąpieli. Wykonana została z miękkiego, łatwego do czyszczenia i szybkoschnącego neoprenu. Ma kształt zabawnego Niedźwiadka Cesara, do którego otwartego pyska należy złapać trzy kolorowe rybki. Rybki są...

85.00 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Tunel - sieć z kolekcji Niedźwiadek Cesar belgijskiej marki Lilliputiens to idealna zabawka do kąpieli. Wykonana została z miękkiego, łatwego do czyszczenia i szybkoschnącego neoprenu. Ma kształt zabawnego Niedźwiadka Cesara, do którego otwartego pyska należy złapać trzy kolorowe rybki. Rybki są miękkie i unoszą się na wodzie. Spód tunelu zrobiony jest z siatki. Zabawka jest perfekcyjnie wykończona, z dbałością o każdy szczegół i w pełni bezpieczna dla dziecka. Rozwija sprawność motoryczną i koordynację ręka-oko.
Do tej zabawki możesz dobrać inne z tym samym bohaterem.
Idealnie nadaje się na prezent.
Myć ręcznie.

seria: zabawki do kąpieli

kolekcja: Niedźwiadek Cesar indeks: 86833 producent: Lilliputiens bezpieczne od 0+ wiek rekomendowany: 9 m + materiał: neopren, polister design: Belgia wymiary produktu: 22 x 10 x 15 cm bezpieczeństwo i jakość: EN71, CE, ASTM, ISO 9001

O kolekcji:

Niedźwiadek Cesar uwielbia się przytulać, jest wrażliwy, i często bardzo... głodny. Jak na smakosza przystało, zdarza mu się odrobinę pomarudzić, ale wystarczy odrobina miodku i znów jest kochanym misiem.
Poznaj wszystkie produkty Lilliputiens, których bohaterem jest Niedźwiadek Cesar – Link do kolekcji

Lilliputiens to belgijska marka, założona w 1995 roku przez dwójkę pasjonatów rodzimych produktów dla dzieci. Zespół kreatywny marki tworzą głównie mamy, które potrafią znajdować najlepsze odpowiedzi na potrzeby dzieci i najlepiej wiedzą czego maluchy oczekują od zabawek na kolejnych etapach swojego rozwoju. To dlatego produkty Lilliputiens nigdy nie są tylko tym, czym się na początku wydają. Każdy z nich ma ukryte funkcje, zaskakuje, rozbudza ciekawość i zachęca do nowych odkryć. Produkowane na bazie tkanin, miękkie, cudownie kolorowe i budzące pozytywne emocje zabawki wyróżniają się wyjątkową jakością i fascynującą kreatywnością. Ideą marki jest, poprzez niezwykłe zabawki, oferowanie pomocy rodzicom w wychowywaniu twórczego i otwartego pokolenia.
Jeśli szukasz stymulujących, pięknych i całkowicie bezpiecznych zabawek, z cudownymi detalami, które zachwycą nie tylko dzieci, ale nawet Ciebie, odkryj Lilliputiens!

Lilliputiens - A world full of little wonders.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Lilliputiens Tunel - sieć z 3 rybkami do kąpieli Niedźwiadek Cesar 9 m+

  • Producent: Lilliputiens
  • Kod producenta: 86833
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5414834868333
  • EAN: 5414834868333