List

BESTSELLER, KTÓRY PODBIŁ TYSIĄCE SERC NA CAŁYM ŚWIECIE. IDEALNY DLA FANÓW PAMIĘTNIKA NICHOLASA SPARKSA.Jeden list. Dwie kobiety, które wiele łączy, choć dzieli je czas. Lata 70. XX wieku. Tina Craig pragnie uciec od swojego brutalnego męża. Ciężko pracuje, aby zaoszczędzić wystarczająco dużo...
31,62 * 42,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 29,92 zł

Opis


BESTSELLER, KTÓRY PODBIŁ TYSIĄCE SERC NA CAŁYM ŚWIECIE. IDEALNY DLA FANÓW PAMIĘTNIKA NICHOLASA SPARKSA.

Jeden list. Dwie kobiety, które wiele łączy, choć dzieli je czas. Lata 70. XX wieku. Tina Craig pragnie uciec od swojego brutalnego męża. Ciężko pracuje, aby zaoszczędzić wystarczająco dużo pieniędzy i go zostawić, a dodatkowo udziela się jako wolontariuszka w sklepie charytatywnym, żeby spędzać w domu jak najmniej czasu. Podczas jednej ze zmian przegląda kieszenie używanego garnituru i natrafia na stary list w zamkniętej, nieostemplowanej kopercie. Tina otwiera go i czyta – ta decyzja na zawsze zmieni bieg jej życia...4 września 1939 roku. Billy Stirling wie, że był głupcem, ale ma nadzieję, że uda mu się naprawić to, co zepsuł. Siada do napisania listu, licząc, że odmieni w ten sposób swój los. Nawet sobie nie wyobraża, jak wpłynie tym na przyszłość…

Niewysłany list, który złamał czyjeś życie, a jednocześnie stał się początkiem czegoś dobrego. Ta powieść to ekscytująca podróż w czasie i przestrzeni, w poszukiwaniu swoich korzeni.

Czy w gąszczu nieporozumień, ludzkiej bezsilności i złudnych nadziei można znaleźć szczęście? „List” to pisana z dwóch perspektyw czasowych, zdumiewająca, życiowa opowieść o miłości, stracie i nadziei na nowy początek.
Marta Ficek-Chmura, @wartoczytac

Kartka papieru, w środku napisanych kilka zdań, koperta – jeden niedostarczony list może wpłynąć na losy kilku pokoleń. W tym tkwi magia, smutek i radość, miłość i nienawiść. Przyciskam tę powieść mocno do serca, delikatnie ocieram łzy toczące się po moich ustach, na których gości uśmiech. Ta książka jest jak gorąca herbata w chłodny wieczór – parzy, ale też przyjemnie otula swoim ciepłem. Jestem przekonana, że rozgrzeje także i Ciebie!
Dagmara Łagan, @BooksCatTea

„List” to powieść wyjątkowa. Niezwykle wciągająca, poruszająca, życiowa opowieść o miłości, tęsknocie i bólu. Historia dwóch kobiet, żyjących w różnych czasach, zmagających się z odmiennymi trudnościami, które połączył jeden nieprzeczytany list, a jego treść na zawsze zmieniła ich życie. Przepiękna podróż, która pokazuje, że miłość nie zna granic i jest w stanie pokonać wszystko.
Anna Barańska, @oczytana_ania

Cytując jedno zdanie z tej książki: „Każda rzecz na świecie powinna mieć swoje miejsce”. „List” zdecydowanie zdobył miejsce w moim sercu! Sprawdźcie sami, czy znajdzie też miejsce w waszym. Polecam!
Dominika Smoleń, @nasz.ksiazkowir

Szczegóły - List

 • Autor: Kathryn Hughes
 • Wydawnictwo Papierowy Księżyc
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2022
 • Ilość stron: 362
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788365830739
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788365830739
 • EAN: 9788365830739
 • Wymiary: 14x20.5 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>