Literki do pisania 5-7 lat

Na okładce książeczki znajduje się strona do wielokrotnego rysowania. Pozwala ona dziecku na ćwiczenie umiejętności rysowania szlaczków.
6,49

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,30 zł

Opis

Na okładce książeczki znajduje się strona do wielokrotnego rysowania. Pozwala ona dziecku na ćwiczenie umiejętności rysowania szlaczków.

Historyjka "Literki do pisania 5-7 lat" jest pracą zbiorową, więc nad stworzeniem zawartości pracowało kilka osób.

Dzięki książeczkom takim jak "Literki do pisania 5-7 lat" Twoje kilkuletnie dziecko ma możliwość szybciej nauczyć się pisać i czytać. Zabierz swoje dziecko w przygodę z nauką, w której odkryje tajniki języka lub matematyki.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspomaga rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wzmacnia zdolność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Piękne, barwne ilustracje stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Poza tym lektura książek wspomaga dzieci w rozwoju mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań trenuje aparat mowy i rozwija ich słownictwo.
  • To super rozrywka dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Publikację wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, wychodząc z domu na pozadomową przygodę, bez problemu można ją spakować dziecku do plecaka lub torby.

Pozycja "Literki do pisania 5-7 lat" została wydana przez Wydawnictwo Literka. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała maluchowi, to sprawdź również pozostałe pozycje tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych sum, aby zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.