Literki. Malowanka z pisakiem wodnym

Magiczna kolorowanka z pisakiem wodnym od firmy AKSJOMAT opracowana została z myślą o najmłodszych dzieciach. Przeróżne kształty, kolory i obrazy pojawią się za każdym pociągnięciem pisaka. Dołączony do książki pisak wystarczy napełnić wodą i można już rozpocząć zabawę – na zwilżonych mokrym...
15,96 * 23,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 14,44 zł

Opis

Magiczna kolorowanka z pisakiem wodnym od firmy AKSJOMAT opracowana została z myślą o najmłodszych dzieciach. Przeróżne kształty, kolory i obrazy pojawią się za każdym pociągnięciem pisaka. Dołączony do książki pisak wystarczy napełnić wodą i można już rozpocząć zabawę – na zwilżonych mokrym pędzelkiem stronach pojawią się kolorowe ilustracje. Znikną, kiedy strona wyschnie. Książką można bawić się wiele razy. Po zabawie należy wylać wodę z pisaka i schować go do opakowania. Dodatkową atrakcją będą zamieszczone na kartach wierszyki i zagadki dotyczące poznanych liter. Cechy: oprawa: twarda, ilustracje zmieniające kolor, dołączony pisak wodny, liczba stron: 8, format: 15,5x19cm, wiek: 4+.

Autorem książeczki "Malowanka z pisakiem wodnym. Literki" jest Anna Podgórska.

Sprezentuj maluchowi książeczkę "Malowanka z pisakiem wodnym. Literki". Należy ona do podkategorii książek ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na twórczą zabawę, która dodatkowo pozytywnie wpłynie na rozwijanie wiedzy o kolorach i kształtach. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, ponieważ wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Pomoże też zredukować stres i poprawiać nastrój.

Kolorowankę wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, wychodząc z domu na pozadomową przygodę, bez problemu można ją spakować dziecku do torby.

Książkę wydano w twardej oprawie. Dzięki solidnemu wykonaniu lektura dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Pozycja "Malowanka z pisakiem wodnym. Literki" została udostępniona przez Wydawnictwo Aksjomat. Jeśli ta książeczka zaintryguje małego człowieka, to wybierz również inne tytuły tego wydawcy.