Litery i liczby. Kolorowanki edukacyjne

Ta wartościowa książeczka kreatywna przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i na początkowym etapie nauczania w zerówce. Poprzez fantastyczną zabawę polegającą na rozpoznawaniu liter alfabetu i cyfr od 1 do 10, kolorowaniu według kodu kolorów i odkrywaniu obrazków, dziecko stawia...
11,30 * 17,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,82 zł

Opis

Ta wartościowa książeczka kreatywna przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i na początkowym etapie nauczania w zerówce. Poprzez fantastyczną zabawę polegającą na rozpoznawaniu liter alfabetu i cyfr od 1 do 10, kolorowaniu według kodu kolorów i odkrywaniu obrazków, dziecko stawia pierwsze kroki w nauce czytania i arytmetyce, a równocześnie doskonali sprawność manualną, przygotowując się w ten sposób do nauki pisania. Kolorowanie interaktywne polegające na posługiwaniu się kodem kolorów przyczyni się również do rozwinięcia sprawności umysłowej dziecka.

Tamara Michałowska, Agata Wójcicka-Kołodziej jest autorem tytułu "Litery i liczby. Kolorowanki edukacyjne".

Podaruj maluchowi książeczkę "Litery i liczby. Kolorowanki edukacyjne". Należy ona do kategorii ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na twórczą zabawę, która w dodatku pozytywnie wpłynie na rozwój jego zdolności manualnych. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości - wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Może również redukować stres i poprawiać samopoczucie.

Kolorowanki dla dzieci w wieku 5-7 lat są bardzo pomocnym narzędziem wspierającym intensywny rozwój małego człowieka w tym czasie.

Historia jest w miękkiej oprawie. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wyprawę, łatwo ją zapakować do torby lub plecaka dziecka.

Pozycja Litery i liczby. Kolorowanki edukacyjne została opublikowana przez Wydawnictwo Siedmioróg. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu maluchowi, to zobacz też inne tytuły od tego wydawcy.

Masz mały budżet? Ta książeczka to niedrogi wybór.