Little Live Babies Bizzy Bubs Bobasek Outlet

Pełne życia i osobowości bobaski. Zobacz jak chodzą, raczkują, a nawet tańczą, do tego radośnie chichocząc i mówiąc. Każdego bobaska możesz też nakarmić jak tylko zrobi się głodny. Każdy z bobasów zachowuje się w unikalny sposób, gdy naciśniesz przycisk na pieluszce, Twój bobas wykona unikalny...
99,13 * 119,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 54,15 zł

Opis

Pełne życia i osobowości bobaski. Zobacz jak chodzą, raczkują, a nawet tańczą, do tego radośnie chichocząc i mówiąc. Każdego bobaska możesz też nakarmić jak tylko zrobi się głodny. Każdy z bobasów zachowuje się w unikalny sposób, gdy naciśniesz przycisk na pieluszce, Twój bobas wykona unikalny ruch, może nawet zaśpiewać lub zatańczyć. Naciśnij przycisk na pieluszce, a zacznie się śmiać jeszcze bardziej. Gdy bobas zmęczy się po ekscytującej zabawie włóż mu smoczek do buzi, a zaśnie. 

W asortymencie są 4 wzory: Prymulka, Maczek, Płateczek, Śnieżynka. Towar wysyłany losowo. Cena za 1 sztukę.

Szczegóły - Little Live Babies Bizzy Bubs Bobasek Cobi

  • Producent: Cobi
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 063099628451333
  • EAN: 063099628451333
  • Wymiary: 21.0 x 22.0 x 6.7 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również