Little Live Babies Bizzy Bubs Bobasek Cobi

Pełne życia i osobowości bobaski. Zobacz jak chodzą, raczkują, a nawet tańczą, do tego radośnie chichocząc i mówiąc. Każdego bobaska możesz też nakarmić jak tylko zrobi się głodny. Każdy z bobasów zachowuje się w unikalny sposób, gdy naciśniesz przycisk na pieluszce, Twój bobas wykona unikalny...

65.88 zł

-39%

108.29 zł

Dodaj do schowka

Opis

Posiadanie wyjątkowych zabawek to dla każdego dziecka niesamowita radość. Oprócz klocków, różnego rodzaju pojazdów czy interaktywnych propozycji, dużą popularnością wciąż cieszą się lalki dla dzieci. Firma Cobi zmienia nieco podejście do tematu i zamiast tradycyjnej lalki proponuje Little Live Babies Bizzy Bubs Bobasek. To lalka-bobas, która wyróżnia się fioletowymi włosami i dużymi, sympatycznymi oczami.

Na czym polega wyjątkowość Little Live Babies Bizzy Bubs? To nie są zwykłe lalki – posiadają osobowość i uwielbiają się bawić. Potrafią raczkować, możesz je także nauczyć chodzić. Uwielbiają tańczyć oraz radośnie chichotać, ponadto kochają rozmawiać! Kiedy lalka zrobi się głodna, możesz ją nakarmić za pomocą dołączonej do zestawu butelki. Jeśli naciśniesz specjalny przycisk na pieluszce, przekonasz się jakie jest spersonalizowane zachowanie Twojej lalki! Proponujemy cztery zestawy Little Live Babies Bizzy Bubs, wśród których znajdują się: Prymulka, Płateczek, Śnieżynka oraz Maczek.

W każdym zestawie Little Live Babies Bizzy Bubs od Cobi znajdziesz:

  • laleczkę-bobaska,
  • smoczek,
  • butelkę.

Little Live Babies, czyli niesamowicie ruchliwe bobaski, to jedna z kolekcji zabawek firmy Cobi. Składa się z różnych modeli bobasek, które stanowią idealne towarzystwo w codziennych zabawach każdego dziecka. Cobi to prawdziwy specjalista od dziecięcych zabaw – w swojej ofercie posiada także maskotki, puzzle, zabawy akcji, gry, zabawki interaktywne, figurki bohaterów filmowych, klocki i wiele innych. Zapraszamy do magicznego świata Cobi!

W asortymencie znajdziesz 4 wzory Prymulka, Maczek, Płateczek, Śnieżynka. Towar wysyłany losowo.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Little Live Babies Bizzy Bubs Bobasek Cobi

  • Producent: Cobi
  • Rok wydania: 2018
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 630996284513
  • EAN: 630996284513
  • Wymiary: 21x22x6,7 cm