LittleLife Osłonki przeciwsłoneczne do samochodu

Osłonka przeciwsłoneczna LittleLife ogranicza dostęp promieni słonecznych do wnętrza samochodu ochroni oczy pasażerów i zagwarantuje bardziej komfortową podróż w słoneczne dni. Unikalny sposób montażu – bez przyssawek. Wykonana jest z miękkiej i elastycznej tkaniny. Cechy osłonki: Uniwersalna –...
79,00

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 63,01 zł

Opis

Słońce i piękna pogoda dają dużo radości, jednak potrafią też być źródłem wielu problemów, szczególnie podczas prowadzenia samochodu. Ostre promienie słoneczne nie tylko oślepiają kierowcę, ale także nagrzewają wnętrze auta i obniżają komfort podróży pasażerów. Rozwiązaniem tego kłopotu są osłonki przeciwsłoneczne do samochodu. Ich łatwy montaż pozwoli szybko odgrodzić się od nadmiaru światła i ciepła oraz sprawi, że tył auta pozostanie przyjemnie zacieniony.

Osłonki przeciwsłoneczne do samochodu LittleLife montuje się bez użycia przyssawek, jedynie nakładając osłonkę na szybę. Jest to sposób najwygodniejszy - nie ma ryzyka, że z biegiem czasu przyssawki przestaną skutecznie trzymać się w miejscu. Otwieranie i zamykanie szyb z założonymi osłonami przebiega bez zakłóceń, a jeśli pogoda się nagle zmieni, łatwo można je zdjąć i schować.

Osłonki przeciwsłoneczne LittleLife wykonane zostały z elastycznej, siateczkowej tkaniny cechującej się dużą trwałością i miękkością. Utrzymanie ich w czystości jest wyjątkowo łatwe, gdyż nadają się do prania w pralce. Ponadto blokują aż 70% promieni UV, zapewniając ochronę przed intensywnym światłem słonecznym skórze oraz oczom pasażerów.

Dzięki swojej uniwersalności i rozciągliwości osłona przeciwsłoneczna LittleLife pasuje do większości modeli drzwi samochodowych.

Osłonki przeciwsłoneczne do samochodu to obowiązkowe wyposażenie każdego miłośnika letnich wycieczek. Podczas długich podróży zagwarantują komfort podróżującym z tyłu osobom, umożliwiając im czytanie gazety czy nawet drzemkę w zacienionym, chłodnym fotelu.

Cechy osłonki

  • uniwersalna - pasuje do większości kształtów drzwi samochodowych,
  • w komplecie 2 elastyczne osłonki przeciwsłoneczne,
  • waga: 330 g,
  • wymiary nierozciągniętej osłonki 80 x 50 cm,
  • mMaksymalne wymiary rozciągniętej osłonki: 90 x 70 cm.

Szczegóły - LittleLife Osłonki przeciwsłoneczne do samochodu

  • Producent: LittleLife
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5031863162401
  • EAN: 5031863162401
  • Wymiary: 20 x 30 x 6 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>