LittleLife Plecaczek Animal Motylek

Zabawny i pięknie wykonany plecak Motylek z serii LittleLife Animal jest przeznaczony dla maluchów od 1 roku życia do około 3 lat. Ten plecak zaskakuje swoją funkcjonalnością, każdy z plecaczków z serii Animal posiada w zestawie odpinaną smycz/pasek bezpieczeństwa. Wystarczy przypiąć ją  do...

151.79 zł

Dodaj do schowka

Opis

Różowy plecaczek LittleLife Animal Pack Motylek jest przeznaczony dla dzieci od 1 do 3 roku życia. Kształt motyla i specjalne różowe skrzydełko z pewnością spodobają się każdej dziewczynce.
W zestawie z plecakiem znajdziemy specjalny pasek, służący także jako smycz bezpieczeństwa, wraz z rączką. Dzięki temu nasze dziecko jest dodatkowo chronione w sytuacji, gdy wokół jest tłum. Na górze plecaka umieszczono uchwyt, który pozwala odpowiednio zamocować pasek, odpinany w zależności od naszych potrzeb. W co jeszcze wyposażony jest plecak?

  • paski naramienne oraz pas piersiowy zapinany na klamrę - paski są regulowane i zapewniają dziecku bezpieczeństwo,
  • zamknięcie na suwak, które bardzo ułatwia spacery z plecakiem,
  • miejsce w plecaku, gdzie rodzic może wpisać dane dziecka. Jeśli plecak się zgubi, łatwo będzie można go odnaleźć.

Dziecięcy plecaczek ma wymiary 14 x 18 x 23 cm. Jego pojemność to 2 l, a waga 200 g. Jest zatem nieduży, lekki i idealny do zabrania w podróż.

LittleLife to brytyjska marka, która tworzy nie tylko ładne, ale i bezpieczne produkty dla dzieci. Słynie z użytecznych przyborów, które niejednokrotnie mogą ochronić dziecko przed niebezpieczeństwami, jakie mogą je codziennie spotkać. Szelki bezpieczeństwa, kamizelki odblaskowe czy informacyjne opaski od wielu lat pomagają rodzicom na całym świecie w zapewnianiu dziecku bezpieczeństwa.

nagrody


 

Szczegóły - LittleLife Plecaczek Animal Motylek

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt