NOWOŚĆ LOL Surprise 2w1 Glamper Mga

LOL Surprise 2w1 Glamper Mga

  • LOL surprise
  • 035051559771
  • 3 dni
L.O.L NiespodziankaDzięki temu Camperowi Twoje lalki mogą odbyć czarującą podróż. Przyczepa stacjonarna długo bawi Twoje dziecko, ponieważ istnieje wiele opcji gry!Przednia część jest odczepiana.Glamper 2 w 1 obejmuje ponad 55 niespodzianek, ponad 10 stref relaksacyjnych i ekskluzywną lalkę. Przód...

441.92 zł

-32%

652.64 zł

Dodaj do schowka

Opis

L.O.L Niespodzianka
Dzięki temu Camperowi Twoje lalki mogą odbyć czarującą podróż. Przyczepa stacjonarna długo bawi Twoje dziecko, ponieważ istnieje wiele opcji gry!
Przednia część jest odczepiana.
Glamper 2 w 1 obejmuje ponad 55 niespodzianek, ponad 10 stref relaksacyjnych i ekskluzywną lalkę. Przód staje się indywidualnym samochodem z regulowanym kioskiem D.J., reflektorami i funkcjonalnym klaksonem. Tył otwiera się i ma do 2 stóp wysokości i 3 stopy szerokości, aby uczynić życie pięknym. Lalki mogą zorganizować imprezę L.O.L. Niespodzianka! ślizgając się na 2-piętrowym zjeżdżalni, kąpiąc się w oświetlonym basenie, a potem ubierając się w próżność. Lalki mogą następnie z dumą przewijać bramę mody. Połóż lalki na stojaku dla lalek na końcu trapu, a następnie obróć koło w bok. Lalki obracają się o 360 stopni, aby pokazać swój ładny strój. Po pokazie mody mogą zrelaksować się przy przekąsce w kawiarni lub na tarasie z grillem przed snem. Glamper 2 w 1 obejmuje łóżka piętrowe dla L.O.L. Niespodzianka! i duże łóżko dla L.O.L. Niespodzianka! O.M.G. Po zakończeniu gry możesz łatwo wyjąć basen, aby wyczyścić i opróżnić wodę, a następnie zamknąć Glamper 2 w 1, aby ułatwić przechowywanie. Wszystkie akcesoria i części można przechowywać w Glamperie i jesteś gotowy, aby wrócić ponownie.
Glamper 2 w 1 L.O.L. Surprise! TM obejmuje ponad 55 niespodzianek.
Obejmuje światła i dźwięki, które faktycznie działają!
Zawiera 1 ekskluzywną nową lalkę LOL Surprise Doll.
Obejmuje ponad 10 stref relaksacyjnych, w tym łóżka piętrowe, oświetlony basen ze zjeżdżalnią, chodnik, taras do grillowania i D.J.
Przód znika i staje się indywidualnym samochodem z klaksonem i funkcjonalnymi reflektorami.
W pełni wyposażony Glamper ma po rozłożeniu wymiary 2 stopy na 3 stopy, zapewniając 360 stopniową grę z funkcjonalnymi światłami i dźwiękami.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - LOL Surprise 2w1 Glamper Mga

  • Seria LOL surprise
  • Kod producenta: GXP-710908
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 035051559771
  • EAN: 035051559771