Look A1. Level 3. Workbook

Look to 7-poziomowa seria do nauki języka angielskiego przeznaczona dla uczniów w wieku 6-12 lat. Fascynujące zdjęcia, autentyczne filmy i historie inspirowane wyprawami National Geographic pomagają uczniom zrozumieć świat, jednocześnie zachęcając do poznawania go. Kurs zachęca uczniów do wyrażania...
89,00

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 79,99 zł

Opis

Look to 7-poziomowa seria do nauki języka angielskiego przeznaczona dla uczniów w wieku 6-12 lat. Fascynujące zdjęcia, autentyczne filmy i historie inspirowane wyprawami National Geographic pomagają uczniom zrozumieć świat, jednocześnie zachęcając do poznawania go. Kurs zachęca uczniów do wyrażania własnych opinii i uczy tak ważnych dziś kompetencji XXI wieku. Dzięki krótkim, niebanalnym lekcjom, które ekscytują uczniów i sprawiają, że nauczanie jest przyjemnością, Look kładzie zrównoważony nacisk na wszystkie umiejętności, których uczniowie potrzebują, aby skutecznie posługiwać się językiem angielskim.

W skład serii wchodzą:

  • Student's Book
  • Workbook wit Online Practice
  • Reading Anthology
  • Teacher's Book with Audio CD and DVD
  • Flashcards
  • Classroom Presentation Tool

FAQ

Sekcja FAQ

Kto napisał "Look A1. Level 3. Workbook"?
Podręcznik "Look A1. Level 3. Workbook" jest pracą zbiorową, więc za opisane treści odpowiada wielu autorów.


Skąd mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć uwagę na tytuł, autora bądź autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z listy podręczników szkolnych udostępnionych przez szkołę.


Jaka jest data wydania "Look A1. Level 3. Workbook"?
Rok wydania tego podręcznika to 2020. Od lat jest uznanym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu uczniów. Przez lata zdobył zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Look A1. Level 3. Workbook"?
Tytuł ten należy do serii edukacyjnej "Look".
Wraz z innymi częściami cyklu, podręcznik ten ma za zadanie dostarczyć kompleksowych materiałów edukacyjnych, które pomogą ich studentom rozwijać wiedzę i umiejętności systematycznie i w sposób zorganizowany.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Podręcznik został wydany w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, z łatwością można ją wrzucić do szkolnego plecaka.


Co, oprócz podręczników, warto kupić na kolejny rok szkolny?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zdobyciu zeszytów. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść pewnie i w dobrym stylu! Dedykowane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a wręcz dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź przybory i inne artykuły do szkoły, z którymi, w naszej opinii, warto wejść w rok szkolny.


Czy w razie pomyłki mogę wymienić lub zwrócić zakupiony podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online możesz zwrócić, a w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać podręczniki? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Look A1. Level 3. Workbook

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Bakalland

Inni Klienci kupili również