Look B1. Level 6. Workbook

Get up close with Look, a seven-level (Pre-A1 - B1) series for young learners of English. See something real with amazing photography, authentic stories and video, and inspiring National Geographic Explorers.
89,00

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 80,19 zł

Opis

Get up close with Look, a seven-level (Pre-A1 - B1) series for young learners of English.

See something real with amazing photography, authentic stories and video, and inspiring National Geographic Explorers.

FAQ

Sprawdź Q&A

Kto napisał "Look B1. Level 6. Workbook"?
Za treść książki odpowiada Mary Charrington.
Jest autorem paru podręczników, jednak są one wyjątkowo wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może przykładowo z konieczności dużego zaangażowania w proces pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie wiedzy oraz doświadczenia, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jak mogę sprawdzić, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora bądź autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z wykazu podręczników szkolnych dostępnych w szkole.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej okładce. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły bez problemu można ją wrzucić do szkolnej torby lub plecaka.


Kiedy wydano "Look B1. Level 6. Workbook"?
Rok wydania tego podręcznika to 2020. Od wielu lat jest cenionym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu szkół. Przez lata zdobył duże zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


Do której serii podręczników szkolnych należy "Look B1. Level 6. Workbook"?
Tytuł ten należy do serii edukacyjnej "Look".
Wraz z innymi częściami cyklu, podręcznik ten ma na celu dostarczenie kompleksowych materiałów dydaktycznych, które pomogą ich studentom rozwijać wiedzę i umiejętności w sposób zorganizowany oraz systematyczny.


Co, oprócz podręczników, warto kupić na kolejny rok szkolny?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze nabycie odpowiednich zeszytów. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z werwą i we własnym stylu. Dedykowane artykuły szkolne dostarczą radości, a nawet dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź produkty do szkoły, z którymi warto wejść w rok szkolny.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony u Was podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, dowiesz się tutaj.


Szczegóły - Look B1. Level 6. Workbook

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również