Lovela Baby hipoalergiczne mleczko do prania ubranek niemowlęcych i dziecięcych do kolorów 4.5 l

  • Lovela
  • 5900627093629
Hipoalergiczne mleczko do prania dziecięcych ubranek od marki Lovela. Delikatna formuła płynów Lovela Baby opracowana została z myślą o noworodkach i małych dzieciach. Jest bezpieczna dla skóry już od pierwszego dnia życia. Polecana jest także dla osób osób z wrażliwą skórą, skłonnościami do...
59,99 * 74,99 zł
Cena za L : 13.33zł
*cena detaliczna

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 49,99 zł

Złap hity miesiąca >>

Opis

Mleczko Lovela Baby to hipoalergiczny środek do prania kolorowych tkanin. Szczególnie nadaje się do prania pieluszek, ubranek oraz innych akcesoriów dla dzieci. Jest bezpieczny i łagodny dla skóry noworodków oraz małych dzieci, idealnie sprawdzi się też u osób dorosłych z bardzo wrażliwą skórą lub ze skłonnością do alergii czy AZS (atopowego zapalenia skóry).

Produkt ten został przebadany klinicznie i posiada pozytywną ocenę Instytutu Matki i Dziecka. Wyjątkowa formuła została stworzona z myślą o delikatnej lub podrażnionej skórze noworodków i małych dzieci. Mleczko Lovela Baby zawiera łagodnie działające składniki, eliminuje zabrudzenia i jednocześnie dobrze się wypłukuje. Odpowiedni jest do prania automatycznego oraz ręcznego, nadaje się również do namaczania.

Mleczko Lovela Baby świetnie nadaje się do prania pieluszek, bielizny oraz ubranek dzieci już od pierwszego dnia życia i prania ubrań osób o delikatnej, alergicznej lub atopowej skórze.

Wyjątkowa formuła tego produktu daję gwarancję nie tylko delikatności dla skóry (rekomendacja Instytutu Matki i Dziecka), ale również skutecznie usuwa plamy i zabrudzenia z różnych tkanin. Produkt pozostawia niedrażniący i przyjemny zapach, który nie będzie przeszkadzał podczas użytkowania wypranych w nim ubrań. Starannie opracowana formuła pozwala na stosowanie go zarówno podczas prania mechanicznego, jak i w praniu ręcznym.

Szczegóły - Lovela Baby hipoalergiczne mleczko do prania ubranek niemowlęcych i dziecięcych do kolorów 4.5 l

Składniki - Lovela Baby hipoalergiczne mleczko do prania ubranek niemowlęcych i dziecięcych do kolorów 4.5 l

5-15%: anionowe środki powierzchniowo czynne, <5%: niejonowe środki powierzchniowo czynne, fosfoniany, mydło, phenoxyethanol, iodopropynylbutylcarbamate, kompozycja zapachowa

Sposób przygotowania i przechowywania

Porady dotyczące prania:

  • Tkaniny posortować według zabarwienia i stopnia zabrudzenia
  • Przed praniem pieluszek spłukać zanieczyszczenia zimną wodą
  • Silnie zabrudzone pieluszki oraz odzież na 30 minut przed praniem namoczyć w wodzie z mleczkiem
  • W przypadku prania ręcznego najpierw dokładnie rozprowadzić mleczko w wodzie
  • Przy praniu pieluszek i bielizny niemowlęcej powtórzyć program płukania
  • Przestrzegać zaleceń producentów odzieży. Przechowywać w temperaturze otoczenia.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Dokładnie umyć ręce po użyciu.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również