Lovela Baby hipoalergiczne mleczko do prania ubranek niemowlęcych i dziecięcych do kolorów 4.5 l

Lovela Baby mleczko do prania kolorowych tkanin, ubranek i pieluszek dziecięcych. Mleczko zostało przebadane klinicznie i posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka Wyjątkowo starannie opracowana formuła Doskonałe do prania pieluszek i bielizny dziecięcej, a także ubrań dorosłych Bezpieczne...

46.99 zł

-6%

49.99 zł

Cena za L : 10.44zł

Dodaj do schowka

Opis

Lovela Baby mleczko do prania kolorowych tkanin, ubranek i pieluszek dziecięcych. Mleczko zostało przebadane klinicznie i posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka Wyjątkowo starannie opracowana formuła Doskonałe do prania pieluszek i bielizny dziecięcej, a także ubrań dorosłych Bezpieczne dla skóry noworodków i małych dzieci Polecane również dla osób z wrażliwą skórą, skłonnościami do alergii oraz z AZS (atopowym zapaleniem skóry)

Produkt z pozytywną opinią Instytutu Matki i Dziecka. Potwierdź gwarancję bezpieczeństwa i sprawdź opinię ekspertów na epozytywnaopinia.pl

„Skóra niemowląt i małych dzieci jest bardzo delikatna i łatwo ulega podrażnieniom. Dlatego polecam rodzicom środki do prania, które są bezpieczne dla maluszka już od pierwszego dnia życia i posiadają hipoalergiczną formułę. Rekomenduję używanie hipoalergicznych produktów do 3. roku życia dziecka, a także do prania ubrań całej rodziny."

dr Lidia Ruszkowska

Składniki - Lovela Baby hipoalergiczne mleczko do prania ubranek niemowlęcych i dziecięcych do kolorów 4.5 l

5-15%: anionowe środki powierzchniowo czynne, <5%: niejonowe środki powierzchniowo czynne, fosfoniany, mydło, phenoxyethanol, iodopropynylbutylcarbamate, kompozycja zapachowa

Sposób przygotowania i przechowywania

Porady dotyczące prania:

 • Tkaniny posortować według zabarwienia i stopnia zabrudzenia
 • Przed praniem pieluszek spłukać zanieczyszczenia zimną wodą
 • Silnie zabrudzone pieluszki oraz odzież na 30 minut przed praniem namoczyć w wodzie z mleczkiem
 • W przypadku prania ręcznego najpierw dokładnie rozprowadzić mleczko w wodzie
 • Przy praniu pieluszek i bielizny niemowlęcej powtórzyć program płukania
 • Przestrzegać zaleceń producentów odzieży. Przechowywać w temperaturze otoczenia.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Dokładnie umyć ręce po użyciu.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami.

Dane producenta/dystrybutora

Reckitt Benckiser S.A., ul. Okunin1, 05-100 NOwy Dwór Mazowiecki Polska

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Lovela Baby hipoalergiczne mleczko do prania ubranek niemowlęcych i dziecięcych do kolorów 4.5 l

 • Producent: Lovela
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 5900627093629
 • EAN: 5900627093629
 • Wymiary: 37.5 x 18.7 x 14.2 cm