Lovela Family Hipoalergiczny płyn do prania do kolorów 1.9 l

Hipoalergiczny płyn do prania dla całej rodziny Płyn stworzony z myślą o skórze wrażliwej, ze skłonnością do alergii Przebadany dermatologicznie Bezpieczny dla skóry dzieci powyżej 1. roku życia i dorosłych Zmniejsza ryzyko podrażnień skóry Może być stosowany przez osoby chorujące na AZS (Atopowe...

26.99 zł

-10%

29.99 zł

Cena za L : 14.59zł

Dodaj do schowka

Opis

Hipoalergiczny płyn do prania dla całej rodziny

 • Płyn stworzony z myślą o skórze wrażliwej, ze skłonnością do alergii
 • Przebadany dermatologicznie
 • Bezpieczny dla skóry dzieci powyżej 1. roku życia i dorosłych
 • Zmniejsza ryzyko podrażnień skóry
 • Może być stosowany przez osoby chorujące na AZS (Atopowe Zapalenie Skóry)
 • Pomaga zachować trwałość kolorów.

Problem wrażliwej skóry nie dotyczy tylko noworodków i niemowląt. Według najnowszych badań, z wrażliwością skóry mierzy się już co druga polska rodzina. Nowa linia środków do prania, Lovela Family, dzięki hipoalergicznej formule, wzbogaconej o aktywne składniki piorące, jest bezpieczna dla wrażliwej skóry, a jednocześnie efektywnie usuwa zabrudzenia. Teraz ubrania całej rodziny: zarówno dzieci powyżej pierwszego roku życia, jak i dorosłych, możesz prać razem, nie narażając ich skóry na podrażnienia.

„Polecam rodzicom pranie ubrań w hipoalergicznych detergentach, które są delikatne i bezpieczne dla skóry dzieci powyżej 1. roku życia i dorosłych, borykających się z problemem wrażliwej skóry."

dr Lidia Ruszkowska

Składniki - Lovela Family Hipoalergiczny płyn do prania do kolorów 1.9 l

5-15%: anionowe środki powierzchniowo czynne, mydło, <5%: niejonowe środki powierzchniowo czynne, fosfoniany, phenoxyethanol, iodopropynylbutylcarbamate, kompozycja zapachowa, enzymy

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w temperaturze otoczenia.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Dokładnie umyć ręce po użyciu.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami.

Dane producenta/dystrybutora

Reckitt Benckiser S.A., ul. Okunin1, 05-100 NOwy Dwór Mazowiecki Polska

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Lovela Family Hipoalergiczny płyn do prania do kolorów 1.9 l

 • Producent: Lovela
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 5900627093568
 • EAN: 5900627093568
 • Wymiary: 28.6 x 14 x 9.6 cm