Lovela Hipoalergiczny proszek do prania do kolorów 5 kg

 • Lovela
 • 5900627044294
Hipoalergiczny proszek do prania pieluszek i bielizny niemowlęcej oraz ubranek dziecięcych. Proszek do prania Lovela kolor jest przeznaczony specjalnie do prania kolorowej bielizny oraz odzieży niemowlęcej i dziecięcej oraz pieluszek tetrowych. Jest również doskonały do prania ubrań całej rodziny....

69.99 zł

Cena za kg : 14zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Hipoalergiczny proszek do prania pieluszek i bielizny niemowlęcej oraz ubranek dziecięcych.

Proszek do prania Lovela kolor jest przeznaczony specjalnie do prania kolorowej bielizny oraz odzieży niemowlęcej i dziecięcej oraz pieluszek tetrowych. Jest również doskonały do prania ubrań całej rodziny.

Proszek Lovela kolor przeznaczony jest zarówno do prania w pralkach automatycznych, wirnikowych jak i do prania ręcznego i namaczania.

Receptura proszku Lovela kolor została opracowana z myślą o niemowlętach i najmłodszych dzieciach. Nasz proszek nie zawiera składników szkodliwych dla wrażliwego młodego organizmu, skutecznie usuwa zabrudzenia i jednocześnie dobrze się wypłukuje. Jest delikatny dla skóry dziecka oraz łagodny dla skóry rąk. Dlatego proszek Lovela kolor został zaakceptowany przez Instytut Matki i Dziecka.

 • 0+3 do trzeciego roku życia
 • pozytywna opinia - Instytut Matki i Dziecka
 • delikatny
 • bezpieczny dla skóry noworodków i małych dzieci
 • przebadany dermatologicznie

Składniki - Lovela Hipoalergiczny proszek do prania do kolorów 5 kg

15%-30%: zeolity, 5%-15%: niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5%: anionowe środki powierzchniowo czynne, polikarboksylany, mydło, kompozycja zapachowa.

Sposób przygotowania i przechowywania

Pranie ręczne, Pranie w pralce automatycznej, Pranie w pralce półautomatycznej. Przechowywać w temperaturze otoczenia.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Zawartość i pojemnik usuwać na odpowiednie składowiska odpadów lub do firm recyklingowych zgodnie z lokalnymi i krajowymi przepisami. Przechowywać poza zasięgiem dzieci

Dane producenta/dystrybutora

Reckitt Benckiser (Poland) S.A. ul. Okunin 1 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki Polska

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Lovela Hipoalergiczny proszek do prania do kolorów 5 kg

 • Producent: Lovela
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 5900627044294
 • EAN: 5900627044294