Lovi Smoczek silikonowy dynamiczny Pride&Joy Girl 6-18 m-cy 2 szt.

LOVI Smoczek silikonowy dynamiczny 6-18m 2 szt PRIDE&JOY Girl Dynamiczna gumka - Zbudowana jest z niejednorodnej warstwy silikonu, dzięki czemu rozciąga się i kurczy zgodnie z rytmem ssania dziecka;  symetryczny kształt gumki jest inspirowany kształtem brodawki sutkowej. Nr 1 wśród smoczków...

18.99 zł

-30%

26.99 zł

Cena za szt. : 9.5zł

Dodaj do schowka

Opis

Silikonowy smoczek dynamiczny Pride&Joy Girl marki LOVI został opracowany z myślą o komforcie najmłodszych - jego kształt odpowiada anatomicznej budowie brodawki sutkowej matki. Dzięki temu nie zaburza ON naturalnego odruchu ssania u niemowląt.

Smoczek wykonany jest z w pełni bezpiecznego dla zdrowia i hypoalergicznego silikonu, uformowanego w symetryczny kształt - dzięki temu smoczek wspiera rozwój aparatu mowy i prawidłowy zgryz. Produkt ozdobiony został subtelną grafiką w różowym odcieniu, nadającą niebanalnej estetyki. Jest odpowiedni dla dzieci powyżej trzech miesięcy, jednak z uwagi na wielkość smoczka szczególnie zaleca się jego stosowanie w okresie od szóstego do osiemnastego miesiąca życia.

Dynamiczna budowa ma działanie uspokajające - wszystko to za sprawą rozciągania się i kurczenia, zgodnie z rytmem ssania niemowlęcia. Jest to szczególnie istotne dla kobiet, które wciąż karmią piersią. Ponadto wyprofilowany kształt i liczne otwory w tarczce gwarantują swobodne oddychanie przez nos i zapobiegają podrażnieniom skóry.

W zestawie znajdują się dwie sztuki smoczków wraz z osłonką, zapewniającą utrzymanie odpowiedniego poziomu sterylności oraz kapsuła do higienicznego przechowywania.

Firma Canpol Sp. z o.o., jako właściciel marki LOVI, funkcjonuje na rynku już od dwudziestu lat. W tym czasie producent zdobył zaufanie młodych mam oraz położnych. Wszystko to dzięki wyjątkowo wysokiej jakości produktów, opracowywanych w oparciu o wiedzę z zakresu laktacji, neonatologii i neurologopedii. Marka LOVI poza smoczkami oferuje również butelki, podgrzewacze, akcesoria do nauki jedzenia, laktatory, muszle i wkładki laktacyjne.

Dane producenta/dystrybutora

Canpol Sp. z o. o., ul. Puławska 430, 02-884 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Lovi Smoczek silikonowy dynamiczny Pride&Joy Girl 6-18 m-cy 2 szt.

  • Producent: Lovi
  • Kod producenta: 22/846girl
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903407873909
  • EAN: 5903407873909
  • Wymiary: 13 x 8.2 x 5.9 cm