Lovi Smoczek silikonowy dynamiczny Salt&Pepper 3-6 m-cy 2 szt.

LOVI Smoczek silikonowy dynamiczny 3-6m 2 szt Salt&Pepper Dynamiczna gumka - Zbudowana jest z niejednorodnej warstwy silikonu, dzięki czemu rozciąga się i kurczy zgodnie z rytmem ssania dziecka;  symetryczny kształt gumki jest inspirowany kształtem brodawki sutkowej. Nr 1 wśród smoczków...

18.99 zł

-30%

26.99 zł

Cena za szt. : 9.5zł

Dodaj do schowka

Opis

Możesz na niego liczyć w momencie, gdy wszystko inne zawodzi. Wspiera Cię wtedy, kiedy wydaje Ci się, że na próżno szukać wsparcia gdziekolwiek. Nie musisz go do niczego przekonywać, o nic prosić czy płacić. Po prostu jest – dla Ciebie i dla Twojego dziecka. Domyślacie się o czym mowa? Oczywiście! O smoczku, który jest niezastąpiony w początkowych miesiącach życia każdego malucha (i jego rodziców!). To produkt znany od pokoleń, niesamowicie banalny w swojej prostocie, a nieustająco niezbędny. Jaki smoczek wybrać dla malucha?

Przedstawiamy Wam silikonowy smoczek dynamiczny Salt&Pepper proponowany przez markę Lovi – stworzony specjalnie z myślą o maluchach w wieku od trzech do sześciu miesięcy. W opakowaniu znajdziesz dwie sztuki smoczka – tak, byś nie musiała się martwić, gdy jeden niespodziewanie zniknie wśród dziecięcych bibelotów. Smoczek od Lovi to produkt absolutnie profesjonalny, powstał bowiem we współpracy z neurologopedami. Dzięki kształtowi inspirowanemu brodawką sutkową i wykorzystaniu niejednorodnego silikonu idealnie dopasowuje się do buzi malucha i nie zaburza odruchu ssania.

Smoczek silikonowy dynamiczny Salt&Pepper od Lovi:

  • przeznaczony dla maluchów w wieku od trzech do sześciu miesięcy,
  • wykonany z niejednorodnego silikonu,
  • charakterystyczny, symetryczny kształt inspirowany brodawką sutkową,
  • produkt powstał we współpracy z neurologopedami.

Lovi to marka, która powstała, by wspierać naturalne odruchy dziecka od chwili narodzin, takie jak ssanie. Firma współpracuje ze specjalistami z dziedzin neurologopedii, laktacji i neonatologii – to dzięki specjalistom z wielu dziedzin powstają innowacyjne produkty, które każdego dnia pomagają stworzyć akcesoria niezbędne dla mam i maluchów. W ofercie Lovi, oprócz smoczków, znajdziecie także butelki, wkładki laktacyjne, podgrzewacze do butelek, laktatory elektryczne, pojemniki do smoczków i wiele innych. Serdecznie zapraszamy do Bee!

Sposób przygotowania i przechowywania

Przed pierwszym użyciem gotuj smoczek do uspokajania w wo-dzie przez 5 minut, następnie po schłodzeniu wyciśnij pozostałą w smoczku wodę. Jest to niezbędne dla zapewnienia higieny. Przed każdym użyciem umyj smoczek ciepłą wodą. Nie należy używać antybakteryjnych ani ściernych środków czyszczących. Zbyt wysokie stężenia środków czyszczących mogą z czasem spowodować uszkodzenie elementów plastikowych.

Przechowuj smoczek w czystym, suchym i zamkniętym pojemniku.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nie używać w mikrofali i zmywarce. Można używać w sterylizatorze. Można polewać wrzącą wodą.

Nigdy nie zanurzaj gumki w słodkich substancjach ani w lekarstwach, gdyż może to wywołać próchnicę u dziecka. Używaj smoczka do uspokajania przez okres od 1 do 2 miesięcy, następnie wymień go na nowy ze względu na bezpieczeństwo i konieczność zachowania higieny. Jeżeli smoczek do uspokajania zostanie wciągnięty do jamy ustnej NIE NALEŻY WPADAĆ W PANIKĘ; smoczek do uspokajania nie może być połknięty i jest skonstruowany tak, aby można było sobie poradzić, gdy zdarzy się taki przypadek. Usunąć smoczek do uspokajania z ust najdelikatniej jak to możliwe.

Przed każdym użyciem dokładnie sprawdź produkt. Pociągnij smoczek we wszystkich kierunkach. W przypadku jakichkolwiek oznak uszkodzeń wyrzuć produkt. Używaj wyłącznie dedykowanych uchwytów do smoczka zgodnych z normą EN12586. Nigdy nie przywiązuj do smoczka wstążek ani pasków, gdyż może to spowodować uduszenie się dziecka. Nie pozostawiaj smoczka w bezpośrednim narażeniu na promienie słoneczne, w pobliżu źródeł ciepła lub w substancji dezynfekującej (roztwór „sterylizujący”) dłużej niż jest to zalecane, ponieważ może to spowodować osłabienie gumki. Zdejmowaną osłonkę zabezpieczającą trzymaj poza zasięgiem dziecka, aby uniknąć uduszenia.

Dane producenta/dystrybutora

CANPOL Sp. z o.o., ul. Puławska 430, 02-884 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Lovi Smoczek silikonowy dynamiczny Salt&Pepper 3-6 m-cy 2 szt.

  • Producent: Lovi
  • Kod producenta: 22/878
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903407228785
  • EAN: 5903407228785
  • Wymiary: 13 x 8.2 x 5.9 cm