Lovi Smoczek silikonowy dynamiczny Salt&Pepper 3-6 m-cy 2 szt.

LOVI Smoczek silikonowy dynamiczny 3-6m 2 szt Salt&Pepper Dynamiczna gumka - Zbudowana jest z niejednorodnej warstwy silikonu, dzięki czemu rozciąga się i kurczy zgodnie z rytmem ssania dziecka;  symetryczny kształt gumki jest inspirowany kształtem brodawki sutkowej. Nr 1 wśród smoczków...

24.49

-18%

29.99 zł

Cena za szt. : 12.25zł

Dodaj do schowka

Opis

Możesz na niego liczyć w momencie, gdy wszystko inne zawodzi. Wspiera Cię wtedy, kiedy wydaje Ci się, że na próżno szukać wsparcia gdziekolwiek. Nie musisz go do niczego przekonywać, o nic prosić czy płacić. Po prostu jest – dla Ciebie i dla Twojego dziecka. Domyślacie się o czym mowa? Oczywiście! O smoczku, który jest niezastąpiony w początkowych miesiącach życia każdego malucha (i jego rodziców!). To produkt znany od pokoleń, niesamowicie banalny w swojej prostocie, a nieustająco niezbędny. Jaki smoczek wybrać dla malucha?

Przedstawiamy Wam silikonowy smoczek dynamiczny Salt&Pepper proponowany przez markę Lovi – stworzony specjalnie z myślą o maluchach w wieku od trzech do sześciu miesięcy. W opakowaniu znajdziesz dwie sztuki smoczka – tak, byś nie musiała się martwić, gdy jeden niespodziewanie zniknie wśród dziecięcych bibelotów. Smoczek od Lovi to produkt absolutnie profesjonalny, powstał bowiem we współpracy z neurologopedami. Dzięki kształtowi inspirowanemu brodawką sutkową i wykorzystaniu niejednorodnego silikonu idealnie dopasowuje się do buzi malucha i nie zaburza odruchu ssania.

Smoczek silikonowy dynamiczny Salt&Pepper od Lovi:

  • przeznaczony dla maluchów w wieku od trzech do sześciu miesięcy,
  • wykonany z niejednorodnego silikonu,
  • charakterystyczny, symetryczny kształt inspirowany brodawką sutkową,
  • produkt powstał we współpracy z neurologopedami.

Lovi to marka, która powstała, by wspierać naturalne odruchy dziecka od chwili narodzin, takie jak ssanie. Firma współpracuje ze specjalistami z dziedzin neurologopedii, laktacji i neonatologii – to dzięki specjalistom z wielu dziedzin powstają innowacyjne produkty, które każdego dnia pomagają stworzyć akcesoria niezbędne dla mam i maluchów. W ofercie Lovi, oprócz smoczków, znajdziecie także butelki, wkładki laktacyjne, podgrzewacze do butelek, laktatory elektryczne, pojemniki do smoczków i wiele innych. Serdecznie zapraszamy do Bee!

Sposób przygotowania i przechowywania

Przed pierwszym użyciem gotuj smoczek do uspokajania w wo-dzie przez 5 minut, następnie po schłodzeniu wyciśnij pozostałą w smoczku wodę. Jest to niezbędne dla zapewnienia higieny. Przed każdym użyciem umyj smoczek ciepłą wodą. Nie należy używać antybakteryjnych ani ściernych środków czyszczących. Zbyt wysokie stężenia środków czyszczących mogą z czasem spowodować uszkodzenie elementów plastikowych.

Przechowuj smoczek w czystym, suchym i zamkniętym pojemniku.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nie używać w mikrofali i zmywarce. Można używać w sterylizatorze. Można polewać wrzącą wodą.

Nigdy nie zanurzaj gumki w słodkich substancjach ani w lekarstwach, gdyż może to wywołać próchnicę u dziecka. Używaj smoczka do uspokajania przez okres od 1 do 2 miesięcy, następnie wymień go na nowy ze względu na bezpieczeństwo i konieczność zachowania higieny. Jeżeli smoczek do uspokajania zostanie wciągnięty do jamy ustnej NIE NALEŻY WPADAĆ W PANIKĘ; smoczek do uspokajania nie może być połknięty i jest skonstruowany tak, aby można było sobie poradzić, gdy zdarzy się taki przypadek. Usunąć smoczek do uspokajania z ust najdelikatniej jak to możliwe.

Przed każdym użyciem dokładnie sprawdź produkt. Pociągnij smoczek we wszystkich kierunkach. W przypadku jakichkolwiek oznak uszkodzeń wyrzuć produkt. Używaj wyłącznie dedykowanych uchwytów do smoczka zgodnych z normą EN12586. Nigdy nie przywiązuj do smoczka wstążek ani pasków, gdyż może to spowodować uduszenie się dziecka. Nie pozostawiaj smoczka w bezpośrednim narażeniu na promienie słoneczne, w pobliżu źródeł ciepła lub w substancji dezynfekującej (roztwór „sterylizujący”) dłużej niż jest to zalecane, ponieważ może to spowodować osłabienie gumki. Zdejmowaną osłonkę zabezpieczającą trzymaj poza zasięgiem dziecka, aby uniknąć uduszenia.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Lovi Smoczek silikonowy dynamiczny Salt&Pepper 3-6 m-cy 2 szt.

  • Producent: Lovi
  • Kod producenta: 22/878
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903407228785
  • EAN: 5903407228785
  • Wymiary: 13 x 8.2 x 5.9 cm

Inni Klienci kupili również