Lovi Smoczek silikonowy dynamiczny Stardust blue 0-3 m-cy 2 szt.

LOVI Smoczek silikonowy dynamiczny 0-3m 2 szt Stardust blue Unikalne wzory - Design wyróżniający się na rynku, podkreślający unikalność kolekcji Dynamiczna gumka Nr 1 wśród smoczków uspokajających* Profilowana tarczka Otwory w tarczce Kółeczko do chwytania Higieniczna osłonka W zestawie: smoczek...

30.49 zł

-15%

35.99 zł

Cena za szt. : 15.25zł

Dodaj do schowka

Opis

Potrzeba ssania jest jedną z najbardziej naturalnych i pierwotnych. Zaspokajana jest przede wszystkim dzięki piersi matki, ale czasami potrzebny jest pomocnik - smoczek.

Smoczek Lovi Stardust blue (0-3 m-cy) jest przeznaczony dla najmłodszych dzieci. Może być używany już od okresu noworodkowego. Został stworzony we współpracy z neurologopedami. Dzięki symetrycznemu kształtowi, przypominającemu brodawkę sutkową, zachęca dziecko do ssania.

Smoczek Lovi Stardust blue ma bardzo ważną cechę - jest smoczkiem dynamicznym. Oznacza to, że jego gumka do ssania zbudowana jest z niejednorodnej warstwy silikonu, dzięki czemu rozciąga się i kurczy, zgodnie z rytmem ssania dziecka. Posiada również wewnętrzne wypustki na wzór kanalików laktacyjnych. Taka budowa nie zaburza odruchu ssania i nie koliduje z karmieniem piersią, o co mogą martwić się świeżo upieczone mamy.

Smoczek posiada również wyprofilowaną tarczkę, dzięki czemu umożliwia dziecku swobodne oddychanie. W tarczce są dziurki, które wspomagają przepływ powietrza, a przez to zapobiegają podrażnieniom skóry malucha.

Przydatne jest również kółeczko do chwytania, dzięki któremu łatwiej wyjąć smoczek z buzi dziecka. Do smoczków dołączone są higieniczne osłonki, które chronią je przed zabrudzeniem.

Smoczki posiadają unikalne wzory, które wyróżniają je wśród innych, dostępnych w sprzedaży.
Producentem jest znana na rynku firma Canpol, produkująca akcesoria dla niemowląt i małych dzieci. To wysokiej klasy artykuły, zaprojektowane i wykonane przy pomocy wiedzy doświadczonych mam. Firma istnieje na rynku od 25 lat i jest liderem w swojej branży.

Smoczek Lovi Stardust Blue w skrócie:

  • smoczek dynamiczny
  • od pierwszych dni życia
  • unikalna kolekcja Stardust
  • bezpieczny - 0% BPA

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Lovi Smoczek silikonowy dynamiczny Stardust blue 0-3 m-cy 2 szt.

  • Producent: Lovi
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903407993539
  • EAN: 5903407993539
  • Wymiary: 13 x 8.2 x 5.9 cm