Lovi Smoczek silikonowy dynamiczny Stardust green 3-6 m-cy 2 szt.

LOVI Smoczek silikonowy dynamiczny 3-6m 2 szt Stardust green Unikalne wzory - Design wyróżniający się na rynku, podkreślający unikalność kolekcji Dynamiczna gumka Nr 1 wśród smoczków uspokajających* Profilowana tarczka Otwory w tarczce Kółeczko do chwytania Higieniczna osłonka W zestawie: smoczek...

30.49 zł

-15%

35.99 zł

Cena za szt. : 15.25zł

Dodaj do schowka

Opis

Silikonowy smoczek dynamiczny Stardust green marki Lovi to jeden z najbardziej popularnych smoczków wybieranych przez rodziców niemowląt. Został zaprojektowany w ścisłej współpracy z neurologopedami. Konsultacje ze specjalistami dają gwarancje całkowitego bezpieczeństwa użytkowania produktu  przez małe dzieci. Smoczek marki Lovi w żaden sposób nie wpływa na zaburzenia rozwoju zgryzu i innych struktur szczękowych.

Smoczek Stardust green został stworzony tak, by jego kształt jak najbardziej zbliżony był do autentycznej, matycznej brodawki sutkowej. Dzięki temu dziecko nabiera poczucia bezpieczeństwa i szybko się uspokaja. Produkt posiada silikonową, wzmocnioną gumkę, dzięki czemu jest bardziej odporny na gryzienie przez maluchy, którym wyrzynają się pierwsze ząbki.

W profilowanej tarczce znajdują się otwory zapewniające prawidłowy przepływ powietrza, umożliwiają swobodne oddychanie i przełykanie śliny. Budowa i kształt smoczka powstrzymuje jego zagryzanie. Posiada duże i wygodne do chwytania kółeczko, dzięki któremu dziecko ma możliwość nauki samodzielnych manewrów manualnych.  

Smoczek silikonowy Stardust green wyróżnia na rynku unikalny design. Oprócz precyzyjnej konstrukcji i rzetelnego wykonania posiada walory estetyczne. Cechuje się ciekawym wzorem i kolorystyką. Smoczek można komponować z innymi produktami z kolekcji Lovi.

W skład zestawu wchodzą:

  • smoczek uspokajający Stardust green - 2 sztuki;
  • osłona na gumkę smoczka, dla jeszcze większego zachowania higieny i sterylności - 2 sztuki;
  • kapsuła do przechowywania.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Lovi Smoczek silikonowy dynamiczny Stardust green 3-6 m-cy 2 szt.

  • Producent: Lovi
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903407993584
  • EAN: 5903407993584
  • Wymiary: 13 x 8.2 x 5.9 cm